این سرد فشرده آب میوه طعم درست مثل تابستان در یک بطری — و آنها 25% در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط DASTESALAMATT در 5 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که تابستان در نوسان کامل است من یک اشتیاق شدید برای آب میوه های تازه به جای من به طور منظم صبحانه. شاید نوستالژی دوران کودکی تابستان صرف جرعه جرعه باغ تازه آب انبه در من مادر میز صبحانه در طول سالانه ما بازدید و یا به سادگی که حرارت سوزان باعث می شود آن را غیر قابل تحمل برای قرار دادن هر چیزی گرم در شکم من. سال گذشته من معمولا رو من حل در آب فروشگاه در نزدیکی دفتر من اما اخیر WFH انتقال من را ترک کرده است با هیچ گزینه های در منطقه است. و در حال حاضر با یک آشپزخانه کوچک با ایده گرفتن از یک آبمیوه گیری فقط به نظر می رسد مانند اضافه کردن درهم و برهمی. خوشبختانه من به تازگی کشف کرده اند که فشرده Juicery ارائه تازه بطری آب درست به آستان خود را — و صادقانه آن بوده است (طراوت!) بازی-changer.

بر خلاف منظم آب میوه های فشرده Juicery آن شناخته شده است سرد فشرده آب است که ساخته شده با استفاده از پرس هیدرولیک برای استخراج مایع و مواد مغذی که ممکن است از میوه ها و سبزیجات است. فقط آب اضافه شده به کنسانتره به بعد بازسازی آنها. نتیجه نهایی ؟ روشن مرکبات احساسات شما را بیدار و تیز طعم. و وقتی که می آید به مواد فشرده Juicery با استفاده از 100 درصد آلی میوه ها و سبزیجات است. به 15.2-اونس است. بطری شده است آسان علاوه بر این به طور منظم صبحانه وعده های غذایی و حتی یک غذای سبک و سریع در روزهای شلوغ زمانی که من با چسب به کامپیوتر من.

فکر کردن در مورد فوت یخچال خود را با فشرده Juicery را مخلوط آب میوه ؟ از هم اکنون از طریق ژوئن 29, شما می توانید مانع هشت بطری فقط برای $40 (به طور معمول $54). نگه داشتن در ذهن که این امر تنها به صورت جداگانه بسته بندی شده آب و نه بسته نرم افزاری اما من شخصا فکر می کنم که از آنجا که انعطاف پذیری بیشتری برای انتخاب طعم مورد علاقه خود را. به علاوه شما می توانید سفارش آنلاین و انتخاب کنید تا بسته خود را از نزدیک ترین فروشگاه و یا برای اضافی $15 یک ماه ارزش آب به خود را درب تحویل.

مطمئن شوید که شما می تواند در گیر یکی از مورد علاقه ما الکتریکی و مسن تر استمناء آبميوه گيری خود را برای ایجاد فیبری خمیری آب در خانه است. اما اگر آن را صاف و سرد فشرده طعم شما پس از آن نیاز نیست و هر اونس از تلاش شما و سپس فشرده Juicery راه رفتن است!

اینجا را کلیک کنید برای کشف فشرده Juicery را طعم منو و گزینه های عضویت!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب