این رنگارنگ تودرتو کاسه راه مفید تر از من تا کنون تصور

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در حالی ک

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که من لذت بردن از پخت و پز و پخت چه من لذت نمی rummaging از طریق به هم ریخته کابینت و زیر شلواری به کررل همه کاسه تجهیزات اندازه گیری و ابزار مورد نیاز برای غذا دبستان. به همین دلیل من در نهایت خودم جامد و سرمایه گذاری بسیار دارای Joseph Joseph لانه به همراه 9 قطعه تنظیم شده که به نظر می رسد طراحی شده اند با من داشته باشید: این شامل یک کاسه بزرگ مخلوط کردن یک صافی مش صافی کوچکتر مخلوط کردن کاسه با یک فواره سه فنجان اندازه گیری و قاشق چای خوری همه به صورت چسبیده با هم انباشته. و اجازه دهید من به شما بگویم که خواننده آن بوده است و در مجموع تعویض بازی.

پخت و پز تبدیل شده است کمتر هرج و مرج به لطف مجموعه: زمانی که من آماده برای پخت کیک, شلاق تا شام و یا دبستان سالاد, من به سادگی کاسه بزرگ از کابینه من است و من باید هر ابزار من احتمالا می تواند نیاز دارید در اختیار من است. نابغه! و من باید بگویم که رنگ های روشن از مجموعه اضافه کردن یک کمی بیشتر از تشویق به روال.

قطعات خود را با کیفیت بالا: این دو مخلوط کردن کاسه و صافی مقاوم در برابر لغزش به طوری که آنها اقامت قرار داده است در حالی که من به شدت مخلوط را به این آهنگ از مدونا و گسترده دسته همه چیز را زیادی آسان تر برای گرفتن. تمام قطعات در ماشین ظرفشویی پسند نیز هست که باعث پاکسازی واقعا آسان, اگر چه من انجام شستشو مش صافی با دست فقط به امن است.

من این مجموعه بیش از چهار ماه در حال حاضر و من هنوز نوازش خودم در پشت این هوشمندانه خرید. من آن را دوست دارم آنقدر که من به تازگی snagged یک مجموعه برای من 79 ساله مادر بزرگ در هند است که دوست دارد به پخت اما شدید مفاصل که باعث می شود آن را سخت برای به دست گرفتن سنگین سرامیک مخلوط کردن کاسه. در اینجا پیام او به تازگی texted me:

"من مادر من کارامل کاستارد پس از تقریبا پنج سال با تشکر از هدیه شما."

من گریه تو گریه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب