این شیک راه حل های ذخیره سازی مانند اگر IKEA و Urban Outfitters تا به حال یک کودک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من دقیقا

توسط DASTESALAMATT در 7 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من دقیقا در ماری کوندو پایان سازماندهی طیف. من می خواهم خودم را حداکثر مینیمالیستی در بهترین حالت. و یا آن را حداقل حداکثری? در هر صورت من از هوشمند سازی راه حل — به خصوص یکی است که به نظر می رسد به خوبی به عنوان توابع آن. و به همین دلیل من فوق العاده هیجان زده وقتی که من کشف کردم این جدید مستقیم به مشتری نام تجاری فضاهای باز.

خط ویژگی های انواع مختلف سازماندهی لوازم جانبی از سطل و سبد به قفسه و تقسیم. کلی پالت رنگ نرم و مواد را تا حد زیادی خنثی — سفید-شسته جنگل کرم رنگی فولاد — برای پاک کردن روح احساس می کنید که با این نسخهها کار فقط در مورد هر سبک فضا. بله سازمان و تبادل نظر قطعا می تواند کمک به درهم و برهمی. اما اگر شما استفاده از آنها را عمدا به مجموعه ای از محدودیت در آنچه که به شما اجازه می دهد خود را به فروشگاه آنها می تواند ابزار خوبی به عنوان نگاه شما را به تمیز کردن و پاکسازی فضای خود را در این بهار.

من جلو رفتم و برداشت چند از قطعه های مورد علاقه من فقط به شما یک حس محدوده. قیمت مقرون به صرفه نیست-زیرزمین ارزان, اما آنها مناسب برای انواع مواد استفاده می شود. برای صرفه جویی فوق العاده شما همچنین می توانید خرید برخی از اقلام در بسته های نرم افزاری با اتاق.

این در واقع ممکن است بهترین به دنبال قفسه risers من تا کنون دیده ام. مطمئن, آنها برای به حداکثر رساندن فضای داخل کابینت, اما این مجموعه خوب است به اندازه کافی برای ترک کردن قفسه باز و یا راست بر روی کانتر آشپزخانه خود را اگر نیاز بود.

خرید: قفسه Risers, $46/مجموعه ای از 2

من نوشته ام در مورد عدم مناسب entryway قبل از. و اگر من نمی جعلی با یک جدول در حال حاضر من می خواهم با استفاده از یک جراحی قفسه مانند این. آن را محکم به حداکثر رساندن فضای عمودی اما هنوز یک رد پای کوچک. من همچنین فکر می کنم آن را نگاه دوست داشتنی با کفش های انباشته بر روی آن — و یا فقط یک دسته از گیاهان.

خرید: Entryway رک $120

گردد از بازیافت پلاستیک, شما می توانید این براق سطل با یا بدون چوبی درب. آنها به اندازه مناسب برای یک اتاق نشیمن و یا قفسه گنجه و یک ابزار عالی برای decluttering اگر شما فقط اجازه می دهد خود را به نگه داشتن آنچه مناسب در آنها.

خرید: متوسط مخازنبا شروع در $44/مجموعه ای از 2

اگر شما در حال حاضر با استفاده از فضای زیر تخت خود را برای ذخیره سازی آن زمان به کسانی که چند گرانبها فوت مربع. نگه داشتن گرد و غبار bunnies دور از خود را خارج از فصل مسائل با چیزی مثل این کم عمق احساس ظروف. آنها کمی گران است اما اگر این نقطه در حال رفتن به قابل مشاهده است, ممکن است آن را به ارزش سرمایه گذاری در چیزی است که به نظر می رسد این خوب است. به علاوه احساس نمی scuff طبقه چوب جنگلی (اگر شما آنها را) همان راه پلاستیک می تواند. شما همچنین می تواند استفاده از آنها را در زیر یک مبل.

خرید: Underbed سازی, $120/مجموعه ای از 2

اعداد عجیب و غریب برای یک ظاهر طراحی سطوح چرا که آنها به نگه داشتن چشم در حال حرکت به همین دلیل است که من می خواهم این هندسی سینی. لانه آنها را در یک جدول ورود برای چیزهایی مانند کلید و تغییر یا استفاده از آنها را در کمد خود و یا در یک حمام برای چیزهایی مانند لوازم آرایش و جواهرات.

خرید: تودرتو سینی, $40/مجموعه ای از 3

من سعی کردم کشو تقسیم قبل از اما به سرعت نا امید شدم با این شل و ول پلاستیکی نسخه وجود دارد که به سادگی کار نمی کند. این قابل تنظیم چوبی مدل ممکن است کمی بیشتر هزینه در صف مقابل. اما آنها در واقع خود را حفظ پشته و شمع جدا شده و در محل بنابراین شما می توانید پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید سریع تر است.

خرید: کشو تقسیم $40/مجموعه ای از 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب