این شیرین پدر و مادر ساخته شده را باور Costco ایستگاه نمونه برای دختر خود

هر بچه ای که بزرگ شده پس پدر و مادر خود را در اطراف Costco — و اجازه دهید صادقانه بزرگسالان هر که عشق به فروشگاه برای همه است که در آن است — می داند که یکی از بهترین قطعات از انبار-فروشگاه سبک همواره این جزایر کوچک از تعامل در سرد ساخت. با سر اشاره در کارت عضویت خود را هنگامی که شما را وارد کنید و دریافت جستجوگر در خروج و مهم تر از همه نمونه ایستگاه.

اما نمونه ایستگاه بسیار در حال حاضر قرار داده شده است در مکث تا امن تر زمان. پس از یک کاربر ق سوار توسط Costco هر چند او دختر جوان به او گفت که چقدر او از دست رفته به در رفتن و خوردن نمونه. “بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما نمی تواند بچه خود را به Costco?” کاربر می پرسد. “شما را Costco به بچه خود را!” سپس آنها نوشته شده تصویری برای همه برای دیدن آنچه که یک کار بزرگ آنها را در دقیقا همان است که.

این ویدئو نشان می دهد که مامان انتظار به عنوان دختر پیاده روی. “Costco کارت?” او می پرسد و دختر چشمک می زند ، سپس آن را می شود به خوبی قسمت: نمونه ایستگاه. “سلام بانوی جوان شما می خواهم به سعی کنید برخی از gluten-free, کتلت مرغ?” می پرسد این است که با پوشیدن روپوش و دستکش و رودريها نشسته پشت یک میز مشخص شده با یک ماکت Costco ثبت قیمت. آن را زیبا و دلفریب, اما به عنوان او راه می رود دور او ارائه بهترین خط تماس در دقیق لحن و آهنگ از یک نمونه: “آنها فاقد گلوتن تنقلات و اگر شما علاقه مند به خرید آنها واقع در فریزر!”

اما تعهد به بیت می کند پایان ندارد وجود دارد: در این ویدئو می رود برای نشان دادن دختر سرفصل های مختلف نمونه جداول یک دسته بیشتر بار هر بار یک نوعی کیک کوچک-خط کامل از یک غذای سبک های مختلف فقط در فروشگاه. در حال حاضر آنچه که از دست رفته از درست Costco تجربه در حال آمدن به خانه با یک ضربه خرید روی میز, میز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>