این شرکت های چای گروگان آمریکایی-آسیایی در حال ایجاد یک شفاف تر صنعت

کسانی که مردم پشت چای اغلب خام معامله است. عرضه زنجیره ای برای چای طولانی است; برگ ها برداشت, پردازش فروخته شده در حراج مخلوط و بسته بندی و تحویل به خرده فروشی با واسطه مصرف خود را کاهش در هر مرحله از فرایند است. با یک جعبه 100 کیسه های چای فروش در فروشگاه های مواد غذایی برای $4 به کشاورزان خرده پا که رشد چای و کارگران بخش کشاورزی که برداشت آن اغلب زیر خط فقر زندگی میکنند. در هند در ایالت آسام این وانت که کار در املاک بزرگ—عمدتا زنان هستند پرداخت می شود و زیر حداقل دستمزد ساخت کمتر از 2 دلار در روز و ایجاد یک آب و هوا که در آن با چند گزینه در حال قاچاق به برده داری.

بنیانگذاران از سه سنگهای ما دو Alaya پیدا کردن خود را منحصر به فرد قرار به انجام کسب و کار متفاوت با ایجاد روابط مستقیم با کشاورزان است. “عشا و من هر دو صحبت Hindi و کار کرده در هند قبل و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم شده است بسیار مفید در کار با مردمی بر روی زمین می گوید:” Satiani که صرف تابستان دوران کودکی در هند و پاکستان. منابع خود را سیاه و چای سبز به طور مستقیم از تولید کنندگان در آسام و دارجلینگ تضمین می کند که آنها در حال خرید با کیفیت بالا برگ است که در میانهی شب بیحال شدن در یک بروکر انبار برای ماه می باشد. و بدون لایه های مختلفی از واسطه ها سود مستقیما به کشاورزان جیب.

به طور مشابه, ژنگ وو و خود از بنیانگذاران Ayumi تاکاهاشی همه صحبت ماندارین و آنها خود را خرید چای از کشاورزان در چین و تایوان است. سه سنگهای در حال حاضر مبادرت به فروش شش گونه از اولانگ—که خاطره انگیز, نام, مثل همیشه, بهار, ارکید, عطر و اردک گه اشاره به تنوع این سبک از چای تهیه شده از مزارع که آفت کش رایگان اگر نه گواهی شده ارگانیک. “شفافیت است که واقعا برای ما مهم است” ژنگ “و بنابراین ما ارزش بودن قادر به رفتن به مزرعه بحث ما در مورد تامین کنندگان خود را احیا کننده شیوه های کشاورزی و ترجمه است که به مشتریان ما. ما می دانیم که آنها در حال سمپاشی با سموم دفع آفات از آنجا که ما می توانید ببینید دقت از روش های خود را با چشم خود ما.”

با معرفی آمریکایی چای مصرف کنندگان به این واحد مبدا چای سه سنگهای همچنین امیدوار است برای به چالش کشیدن دیدگاه های منفی در مورد چین و محصولات چینی. “ما با کشاورزان که فوق العاده سخت می گوید:” وو. “یک رشد ما بازدید حتی نمی خواهد اجازه دهید حیوانات از مزارع همسایه سرگردان در اطراف زمین های خود را به خاطر او نمی توانید کنترل کنید چه بخورند و یا جایی که آنها در مدفوع. ما می خواهیم به مردم نشان می دهد که این محصولات از چین در آینده ساخته شده توسط افرادی که در مورد مراقبت های بهداشتی و زمین است.” برای نمایش بهتر کیفیت محصول خود را سه سنگهای مانند Alaya و ما دو نفر—فروش چای خود را در سست برگ فرم. به عنوان مخالف به شکسته پودری باقی مانده به طور معمول در بر داشت در چای کیسه سه سنگهای’ اولانگ برگ گشودن در آب داغ اندک قاشق چای خوری چای خشک گل برای پر کردن کل یک صافی چای.

به عنوان با بسیاری از نسل اول آمریکایی و از بنیانگذاران این شرکت های چای در حال انجام نقش مترجم ارائه پدر و مادر خود را از اهل سنت و در راه است که می توان توسط آمریکایی ها که رشد نمی کند تا نوشیدن چای. “چگونه ما را از بهترین قطعات از هند چای فرهنگ و معرفی آن به یک آمریکایی جمعیتی که ممکن است نوشیدن چای بود و به آیورودا اما که نمی هندی?” می پرسد Satiani. “ما چگونه انجام این کار در راه است که آب پایین چای ما هر دو استعاره و به معنای واقعی کلمه?” Satiani نخواهد بود با انتشار یک کدو تنبل ادویه چای مخلوط در هر زمان به زودی, اما او و Chhabra شده اند زرنگ و دانا در مورد چگونه به درخواست تجدید نظر به چای نوشیدن مخاطبان که ممکن است قادر به دقت اشاره کردن دارجلینگ بر روی یک نقشه. Alaya برچسب آمده در گرد و خاکی رنگ سرخ و گل رز و پسته همه “نرم رنگ/تن خاکی” که برآورده توپانگا مراسم چای حجاب. سه سنگهای’ آرم یادآور ماتیس collage; دست برگزاری محصولات خود را با ورزش پر تلالو ناخن. ما دو که نام تجاری ویژگی های هر دو بلابی اشکال و سایه های سرخ شدن فروش برخی از چای کیسه ای برای کاهش موانع ورود به برای کسانی که می ترسم توسط سست برگ. بسته بندی ممکن است ونیز سلنیوم—اما کالا را برآورده غیر آسیایی, آمریکایی, فرهنگ سوم کودکان و نوجوانان و مهاجران به طور یکسان. “پدر و مادر من ممکن است دریافت کنید ‘ما با نام تجاری” Satiani می گوید: “اما آنها عشق ما چای است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im