این 100 دلار خلاء هزاران نفر از بررسی پنج ستاره در آمازون

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد چند رسمی نشانگر رسیدن به بزرگسالی و به دست آوردن در مورد هیجان زده با کیفیت خوب خلاء یکی از آنها است. هیچ چیز وجود دارد که در مقایسه با آن احساس رضایت می آید که با درخشان تا هر مو خرده و ذره گرد و غبار کمپینگ در طبقه خود. یکی دیگر از سیگنال بزرگسالی است که مایل به پرداخت حداقل مقدار پول ممکن است برای بهترین کیفیت خلاء در بازار است. ما نقطه ؟ شما درست بالغ هنگامی که شما سرمایه گذاری فقط 100 دلار در بیسل Cleanview خلاء.

خرید: بیسل Cleanview خلاء $100

بله دیگر وجود دارد بسیار گرانتر خلاء وجود دارد (شما می دانید که شما می شوند!), اما این bagless درست خلاء از بیسل می شود کار انجام می شود برای کسری از قیمت. نه به ذکر است به خصوص بزرگ برای خانواده ها با حیوانات خانگی و یا کودکان کوچک که ایجاد هر دو میکرو و ماکرو messes.

با توجه به جزئیات محصول “سه گانه عمل براش رول بالابر شل و حذف تعبیه شده موهای حیوان خانگی و ابریشم مانند موی کار به آرامی در طبقه سخت به حذف جریمه باقی مانده در حالی که همچنین نگه داشتن این موجود با scatter-رایگان فن آوری است.” و اگر شما تا کنون bungled راه خود را در اطراف مبلمان خود را با یک حجیم vac این نسخه را مفصل گردنده تکنولوژی و انعطاف پذیر شش پا شلنگ را که مبارزه یک چیزی از گذشته.

ما به خصوص طرفداران این واقعیت است که آن قابل شستشو و خاک نگه دارید می توانید کل یک لیتر از گرد و غبار و باقی مانده است. یک لیتر! اما آیا فقط به حرف ما را برای چگونه بزرگ آن است. این خلاء خاص است پرفروشترین vac در آمازون با تقریبا از 6000 مشتری نظرات اکثریت که 4 و 5 ستاره رتبه بندی. اجازه بدهید با یک نگاه برای دیدن آنچه که مردم می گویند.

“بسیار سبک وزن با مکش عالی! من تا به حال یک Dyson بسیاری از سال پیش و آن را از دست رفته … تا زمانی که این رسید! من هرگز تجارت این برای هر چیزی و آن را تحت $100! چگونه می تواند به شما به اشتباه ؟ اگر شما در بازار برای یک خلاء این یکی. من قول شما نا امید نمی شود!”

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در مورد این خلاء است که آن را سخت بدانید که در آن برای شروع است. من شش گربه و سه سگ و یک مقدار زیادی از لباس های کثیف انسان در خانه من. من به خلاء روزانه فقط به نگه داشتن همه انسان ها از گرفتن hairballs ها خیلی هیجان زده شدم به این یکی را امتحان کنید. این بیسل است که هنوز هم بسیار سبک وزن اما آن را بسیار گسترده ای قلم مو و غلتک پس از آن طول می کشد زمان کمتر به خلاء است. قلم مو و غلتک فوق العاده است برای چیدن موهای حیوان خانگی. به طور جدی فوق العاده است. اما نه فقط موهای حیوان خانگی – آن را نشانی از یک کار عالی از چیدن تا خوب گرد و غبار و خاک. پوشش پلاستیکی در اطراف برس غلتکی روشن است, بیش از حد, بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید اگر شما یک مقدار زیادی از مو یا الیاف پیچیده شده در اطراف آن است.”

“من فقط با استفاده از معدن برای اولین بار و من شوکه شده بود در زمان من انجام شد. حدود یک هفته است رفته و پس از جارو و با یک بیش از این می شد نیمه پر! من به طور جدی شوکه شده بود در چه مقدار از خاک می تواند به جمع آوری بیش از یک هفته! پس از من انجام شد و من نگاه خوب بر روی فرش وجود دارد و کاملا بدون مو حیوان خانگی!”

آیا شما یک خلاء شما عشق است ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>