این $23 Spiralizer دارای بیش از 10 ، 000 بررسی پنج ستاره در آمازون

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صرف وقت کافی برای خواندن بررسی محصول در آمازون و شما یاد بگیرند و دو کلید همه چیز است. اول نظر (حق!) خیلی سخت! دوم به طور متوسط است که بالاتر از 4.5 ستاره فوق العاده سخت برای رسیدن به. تا زمانی که به چیزی برخورد می کند و بسیاری از بررسی مثبت ما را متوجه خواهید شد. و این چیزیست که ما را به اطلاع Spiralizer 5-تیغه برش سبزیجات.

در واقع ما باید برخی از تجربه دست اول با این ابزار و موافقت با این آمازون خریداران. ما عاشق که از آن می آید با تعداد زیادی از تیغه (پنج!) به برشهای مختلف و با تعداد انگشت شماری از سبزیجات (کدو سبز و هویج و سیب زمینی شیرین و کدو و سیب و بیشتر). میل لنگ آسان است به نوبه خود و باعث می شود کار سریع از طریق تمام خود را تولید کند. آن را مکش-فنجان به شمارنده خود را در حالی که شما کار می توانید در ماشین ظرفشویی و فروشگاه های نسبتا فشرده.

بیایید نگاهی به برخی از این بررسی پنج ستاره.

“انتظار نداشتم این را به عنوان به خوبی به عنوان یک spiralizer به عنوان آن را برای قیمت می باشد.”

“من هیجان زده بود اما واقعا شک و تردید از Spiralizer. من واقعا می خواستم آن را به کار می کنند اما سوخته شده در طول سال از دیگر شرکت های تولید و فروش دستگاه برش. من جدیدا وگان, بنابراین من می خواستم چیزی را به رشته فرنگی از سبزیجات است. من باید می گویند آن را فقط به عنوان بزرگ به عنوان آن را تبلیغ! آن را زیبا ساخته شده رشته فرنگی از کدو. آن را خوب و محکم و فوق العاده آسان برای تمیز کردن. آن را دوست دارم! فوق العاده آسان برای استفاده بیش از حد. خواهد بود با استفاده از این همه زمان ها است. من به شدت آن را توصیه. من با ارسال یک پیام به خدمات به مشتریان اجازه دهید آنها را می دانم که چقدر من عاشق این محصول و آنها فرستاده می شود بسیار زیبا و شخصی پاسخ. تجربه بزرگ به طور کلی!”

“این عالی است! من استفاده از آن را در همه زمان! بیشتر برای ساخت کدو نودل و ایجاد خام کاسه, اما آن را تا به بسیاری از راه های مختلف آن استفاده می شود. نکته: پاک کردن درست بعد از استفاده اگر شما نیست, خشک و سبزی می تواند بسیار در گیر وجود دارد و می تواند دشوار است برای گرفتن; و کسانی که تیغه های تیز هستند بنابراین نمی رفتن چسبیدن انگشتان دست خود را در وجود تلاش برای آزاد کردن یک قطعه از سبزیجات به عنوان شما می توانید قطعه قطعه! این ممکن است مانند یک کمی ساده آشپزخانه ابزار کمی شیک اما این کار انجام می شود فوق العاده هست و این واقعا چیزی است که من پس از. چند تن از دوستان از معدن را خریداری کرده اند از این پس من بررسی بیحوصلگی حرف زدن و همه آنها آن را دوست دارم بیش از حد!”

مورد علاقه ما کدو سبز ماکارونی دستور العمل

آیا شما یک ابزار به شما عشق برای ساخت zoodles? به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im