این 4 دلار نقاش ابزار راز کاملا تمیز Stovetop

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اما من اعتراف خواهد کرد که گاهی اوقات ظرف صابون کافی نیست و شما باید برای به دست آوردن کمی مدبر. به تازگی من شده است با تکیه زیادی بر روی یک ابزار است که شما می خواهم به طور معمول به پیدا کردن در یک جعبه ابزار: یک لیسه رنگ.

یک لیسه رنگ است که اساسا فقط یک تیغ ریش تراشی با محکم دسته فلزی برای اهرم. آن استفاده می شود با دستی جوانب مثبت برای حذف رنگ از شیشه و فلز و دیگر سطوح سخت است. می رسد آن را نیز بسیار خوب در از بین بردن آن خشک شده در سس اسپاگتی / برنج سرخ شده / مواد غذایی لکه از نامشخص منبع از خود stovetop.

شما نیاز به یک لیسه رنگ در آشپزخانه شما

همانطور که قبلا ذکر شد ظرف صابون یک راه طولانی بروید وقتی که می آید برای تمیز کردن آشپزخانه خود را و گاهی اوقات آن را به اندازه کافی برای تمیز کردن خود را stovetop. اما شاید (فقط شاید) شما اجازه خود را ریخته و براشهای سخت برای کمی بیش از حد طولانی است. شاید شما به خودتان تعطیلات از تمیز کردن دلیل این که شما آن را سزاوار (شما!). خوب است که باقی مانده مواد غذایی نمی خواهید برای دریافت آسان تر برای حذف ،

که در آن یک لیسه رنگ می آید در دستی: قبل از اینکه به شما حمله خود را stovetop با ظرف صابون با استفاده از ابزار به خراش خاموش هر گیر-در بیت و علائم سوختگی. خراش, خراش, خراش تا همه چیز را شل و سپس پاک کردن آن را و ببینید چه چیزی شما در حال سمت چپ. (من شخصا می خواهم به استفاده از جارو برقی برای هر چه من خراشیده کردن, اما شما می توانید با استفاده از یک قلم مو خشک و خاک انداز و یا فقط یک ظرف حوله). اگر شما از دست رفته هر گونه لکه اولین بار در سراسر تکرار.

این کار واقعا خوب اگر شما یک شیشه stovetop اما زداینده است زیرک به اندازه کافی برای کار بر روی انواع دیگر stovetops, کاشی, و, واقعا, هر سطح سخت است که ممکن است بیت های مانده از مواد غذایی چسب.

چه چیزی شما را به تمیز کردن خود را stovetop?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de