این 5 عنصر مرغ شام مورد علاقه من است راه را برای شروع تابستان

تابستان پخت و پز باید ساده و با تکیه بر مواد تازه و دود از کوره برای عطر و طعم. به همین دلیل هر سال من جشن رسیدن فصل (و من جلو پنجره را باز روز) با ساخت هالاپینیو مرغ گریل شده. دوستانم را برای شام و شب بازی و ما لذت بردن از مرغ تند بر روی پاسیو.

در این سال من پاسیو حزب به نظر می رسد کمی متفاوت — آن را فقط به من کمی خانواده چهار — اما من چسبیده با سنت و این کباب مرغ است. من نمی kick off تابستان هر راه دیگر.

چرا هالاپینیو مرغ اولین چیزی که من از کوره در هر تابستان

وجود دارد هیچ چیز بهتر از هالاپینیو-آهک مرغ برای کمک به من reacquainted با کوره پس از یک زمستان طولانی را به چرت زدن. این دستور نیاز به حداقل دبستان و بسیار کمی پاکسازی و punchy, مرکبات, مرغ است که فقط حق را برای چاشنی به خلاصه tacos و یا تنظیم بیش از یک گیاهی-بسته بندی سالاد.

تپش سینه مرغ را در یک کیسه زیپ بالا تنها مهم ترین مرحله از تمام دستور العمل. بیشتر سینه مرغ می تواند تا دو برابر ضخامت در سطح وسیع تری در پایان به عنوان آنها بر روی مخروطی بخش و تپش آن را به ضخامت حتی تضمین می کند آن را طبخ به طور مساوی.

هنگامی که شما پهن مرغ شما انتقال آن به یک صفحه اما صرفه جویی در کیسه. اضافه کردن quartered لیمو, سیر, حبه, برخی, زیره سبز و تازه هالاپینیو و آنها را خوب ضربت سخت زدن یا دو با وردنه تا زمانی که آنها پشت سر هم و کبودی — آب میوه و روغن های ضروری از آهک را ممزوج با مناقصه میوه هالاپینیو. من معمولا حذف غشاء و دانه هالاپینیو (من عاشق عطر و طعم اما نه گرما) اما اگر tastebuds خود را می توانید آن پیش بروید و آنها را در. بازگشت مرغ به کیسه همراه با کمی روغن زیتون و نمک و فلفل و سپس در یخچال به مدت حداقل 30 دقیقه.

وقتی که شما آماده برای خوردن طبخ مرغ تا کوره علائم ظاهر می شود و مرغ به راحتی خروجی از دریچه های شبکه ای (فراموش نکنید که برای تمیز کردن و روغن های قبل از شروع) و سپس تلنگر و طبخ تا زمانی که خشکیده در طرف دوم و پخته شده به 165°F. (من هم خشکیده این مرغ در stovetop در یک دیگچه آهن که در آن قهوه ای به عنوان به خوبی به عنوان آن را در کوره.) خدمت در کنار ذرت و یک ترد کلم سالاد کلم و یا خدمت با بیشتر آهک و هالاپینیو که شما می توانید بازی شیر یا خط بر روی کوره با مرغ.

بدون فارغ التحصیلی احزاب محله cookouts یا end-of-جشن مدرسه ما در حال استفاده می شود به آن را سخت بدانید که چگونه برای شروع فصل تابستان است. من امیدوارم که شما من را با ساخت برخی از واقعا فوق العاده مرغ.

در Kitchn ما ویراستاران توسعه و اولین نام تجاری-دستور جدید در سایت در هر هفته. اما در خانه ما نیز باید خودمان سعی کردم-و-ظروف واقعی است که ما را بیش از و بیش از دوباره — چون کاملا به سادگی ؟ ما آنها را دوست دارم. Kitchn نامه های عاشقانه یک سری است که سهام مورد علاقه ما بیش و بیش از دستور العمل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im