این 8 دلار جارو و خاک انداز مجموعه ای بسیار کوتاه و در عین حال بسیار مفید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان زندگی به نظر می رسد برای دریافت wonkier روز به روز در خودم جستجو برای چیزهای کوچک است که به من شادی است. خنده دار به اندازه کافی وقتی که من تصادفا این بسیار کمی خاک انداز در حالی که ترکیب از طریق آمازون خانه داری بخش, شادی است که دقیقا آنچه که من احساس می شود. چه می توانم بگویم ؟ آن را به 8 دلار و من فکر می کنم همه ما موافق است که وجود دارد چیزی است که بسیار سرگرم کننده در مورد هر و همه چیز کوچک!

به محض این که من چشم گذاشته و بر این کوچک به هم پیوسته تدبیر من رویا پردازی در مورد شکستن آن را به رفت و برگشت تا rogue grinds قهوه و اجتناب ناپذیر crumbly ظروف سرباز یا مسافر است که من تازه کشف شده در خانه گرانولی را کنار بگذارید عادت می کند (فکر می کنم: جو در همه جا).

من احساس می کنم بسیار معتبر در تصمیم من برای خرید این دلیل عصری مبارک آمازون مشتریان است که تا به raved در مورد آن. (برخی از 85 درصد از داوران به این OXO خاک انداز 5 ستاره و آن را به پرفروشترین تمیز کردن ابزار در سایت.) در اینجا به همین دلیل آنها vouching برای آن است.

“این است که ساخته شده از پلاستیکی محکم است و کاملا با دوام است. برخی از گرد و غبار تابه شل و ول هستند و شکستن یا ترک به راحتی با یک بار سنگین اما این برگزار کرده است تا زیبایی. این شهر همچنین دارای یک لاستیک خوب رسیدگی برای آوردن. ما استفاده از آن برای جارو کف آشپزخانه, تمیز کردن شومینه خاکستر و تمیز کردن ساخت و ساز قلوه سنگ در ما عوض کردن. موی شرکت برای به دست آوردن یک جارو تمیز که ارائه کامل به پایان برسد. لبه تنگ گرد و غبار پان همچنین دارای یک لاستیک تر و تمیز برای کمک به گرفتن همه چیز را به شما و برگشت آن است.”

“این است که در مورد اندازه دست خود را. آن است که فوق العاده کوچک و بسیار مناسب برای مینیمالیستی در شما. اندازه مناسب برای نگه داشتن آن از چشم و یا برای نگه داشتن اتومبیل خود را و یا حمام. من شخصا آن را ایده آل برای چیدن صندلی بالا ریخته و messes. آن را به اندازه کافی کوچک باقی می ماند کاملا مخفی و متناسب با تقریبا در هر نقطه!”

“قلم مو بزرگ را در خود دارد اما این محصول واقعا می درخشد با آن گرد و غبار تابه. برگ های آن عملا هیچ شکاف بین کف و پان بنابراین شما لازم نیست که آزار دهنده line از گرد و غبار و شما هرگز نمی توانید انتخاب کنید تا زمانی که شما در حال هل دادن گرد و غبار به تابه! آن را آنقدر بزرگ در چیدن تا چیز که در حال حاضر من رفت و برگشت با جارو و فقط با استفاده از این قلم مو و پان اواز یا موسیقی دو نفری را انتخاب کنید تا همه چیز را در من گرد شمع. به شدت توصیه این برای کسانی از شما که در حال تمیز انجمن مثل من!”

آیا شما یک خاک انداز که شما را دوست دارم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>