ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما در حال tucking برای طولانی binge-تماشای مسابقه دو ماراتون شما نیاز به ملزومات: راحت پرتاب پتو بالش دنج و البته پاپ کورن! مقدار زیادی و مقدار زیادی از پاپ کورن. اما بسیاری از ظروف گزینه می آمد با روغن اضافی یا سدیم, نه به ذکر است موارد بسیاری از دانه unpopped که تمایل به دزدکی حرکت کردن در شما ضعیف دندان. همه که تغییرات یک بار و برای همه با داش شایان ستایش آبی رنگ پاپ کورن ساز که حتی آن را برای ما بهترین لیست است و در حال حاضر در فروش برای تنها $19 — که شیرین 37 درصد خاموش — در آمازون!

بنابراین چه چیزی باعث داش را پاپ کورن ساز بسیار ویژه? برای استارت, Dash نسخه میآید دانه با استفاده از هوای داغ ، در حالی که باعث می شود خود را در میان وعده سالم آن را نیز باعث می شود پاکسازی نسیم (بالا میآید برای دسترسی آسان و داخل نیاز به تنها یک ساده پاک کردن). به علاوه هوای گرم معنی است که شما هرگز به نگرانی در مورد سوزاندن خودتان با روغن داغ.

اگر شما می خواهید به zhuzh خود را پاپ کورن یک فنجان اندازه گیری به راحتی گنجانده شده در بالای واحد است که دو برابر به عنوان یک کره ذوب سینی. (نکته: فقط مطمئن شوید که شما نرم کردن کره قبل از قرار دادن آن در سینی.) ولع مصرف چیزی خیال باف ؟ این دستگاه همچنین می آید با یک کتاب دستور بنابراین شما می توانید لذت بردن از پنیر چدار یا حتی s’mores با طعم پاپ کورن.

داش پاپ کورن ساز, ریزه اندام (10 x 9.6 x 5.6 اینچ) که به معنی آن را آسان برای ذخیره کردن دور در کابینه زمانی که استفاده نمی کنید. اما اجازه ندهید که اندازه شما احمق — کوچک دستگاه می توانید تا 16 فنجان پاپ کورن در یک بروید به اندازه کافی برای تغذیه هر مهمان در آینده خود را Hulu مسابقه دو ماراتون. و آن را مسخره آسان برای استفاده: به سادگی آن را در پلاگین اضافه کردن دانه با فشار دکمه و پاپ! به عنوان یک منتقد گفت: “هر هسته ظهور.” بنابراین هیچ نگرانی دندان های خود را امن هستند.

برای قیمت و اندازه — نه به ذکر ناز عامل — داش پاپ کورن ساز است مطلق سرقت. و اگر شما نگران هستید که نظرات خوب فقط خوب هوای گرم اجازه دهید این راضی مؤلف شما اطمینان: “به عنوان یک پاپ کورن خبره من باید بگویم این است که یک محصول بزرگ است. بسیار آسان برای استفاده. به سادگی پاپ کورن ظهور هر زمان!”

در حال حاضر که ما باید پاپ کورن طبقه بندی شده اند چه هستند شما شراب خواری-مشاهده بعدی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im