آسان به طبخ و محبوب کودکان و نوجوانان, هات داگ, همه بیش از حد اغلب با گذشت بیش از بزرگسالان در cookouts. اما سگ می تواند هیجان انگیز شام برای کل خانواده فقط با کمی برنامه ریزی و چند ارتقاء سرگرم کننده. این خانواده اسنک مدیره ترکیبی از دو کوره و دوستانه با فروشگاه-خرید اصول اولیه برای نهایی حیاط خلوت شام. آن را در خدمت به جشن شروع تابستان چهارم جولای یا فقط یک واقعا خوب سه شنبه شب.

یک بازی سرگرم کننده سگ داغ میان وعده هیئت مدیره برای حیاط خلوت آویزان

ساختمان کبابی داغ سگ به یک میان وعده هیئت مدیره را ندارد یک تن از, تلاش, اما آن را نشانی از نیاز به یک بیت از دبستان از آنجا که شما را فلفل قرمز فلفل قرمز برای سگ و مخلوط کردن برنج Krispies رفتار میکند. که گفت: شما می توانید میانبر یا با گرفتن کنسرو چیلی یا از پیش ساخته شده رفتار میکند.

واقعی پخت و پز در کوره را 10 دقیقه و اگر همه grazes راست از هیئت مدیره شما باید تعداد بسیار کمی از ظروف به تمیز کردن پس از آن (نمک و فلفل کاسه تحمل نیست). به علاوه شما می توانید جست و خیز فلفل قرمز در دسترس نباشد و انتخاب کردن برای سگ داغ پر کردن جای. را انتخاب کنید یک واحد میوه یا سبزی برای پر کردن هیئت مدیره با حداقل تلاش اضافی.

ساختمان اسنک هیئت مدیره: قبل از شلیک تا کوره را دسته ای از برنج Krispies رفتار و سرما آنها را در یخچال در حالی که شما آماده فلفل قرمز برای سگ فلفل قرمز. برش هندوانه و گوجه فرنگی و پیاز به صورت صفحه گرامافون. کوره برنج Krispies رفتار قبل از کباب کردن هات داگ. خدمت هات داگ با فلفل قرمز و پنیر و پیاز خرد شده را در سمت.

خانواده اسنک تخته هستند یک راه آسان برای به حداقل رساندن آشپزی و ظرفشویی و وعده های غذایی خانواده سرگرم کننده! این ماهنامه سری به شما وعده هیئت مدیره ایده های غذا که با تکیه بر فقط یک یا دو دستور العمل های ساده و استفاده از فروشگاه خرید علاقه مندی برای پر کردن هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im