این نان لنگ طول می کشد استرس از نمره من در خانه نان

این است که به شدت توصیه می شودیک ستون اختصاص داده شده به مردم چه در صنایع غذایی و وسواس با خوردن و نوشیدن و خرید در حال حاضر.

من به خمیر ترش برای رهایی از استرس است. من عاشق تماشای من استارت بادکنک در اندازه متخصص ماموگرافی خمیر را بین انگشتان دست و به آرامی مجبور شکل قرص برای دیدن اگر آن را proofed. وجود دارد تنها یک بخشی از این فرایند است که من ترس: به ثمر رساند خمیر.

نمره یک.k.یک. برش سطح خمیر است که آخرین مرحله قبل از پخت. کاهش سوراخ به روح خمیر من ساعت را صرف پرورش است عصب wracking اما لازم: فر را با حرارت شدید دهید مخمر تحت نهایی پشت سر هم از تخمیر وادار کردن خمیر به بهار و گسترش دهد. ضعیف ترین نقاط روی خمیر را روی سطح مستعد ابتلا به ترکیدن باز پس از برش خمیر را تشویق می کند که نان به رشد از طریق کسانی که دهانه به جای فوران به عجیب و غریب و غیرقابل کنترل ریپ.

در ابتدا من با استفاده از یک تیز چاقوی آشپزخانه به سرعت بریده بریده یک بلاعوض خط بالای من به شکل قرص قبل از پخت. آن کار می کرد اما از آن ساخته شده من تازه کار و تلاش در به ثمر رساندن حتی بیشتر به چالش کشیدن. به جای بازده صاف اسلش که حلقه به سمت بالا به باارزش زمینه مطرح شده از پوسته (به نام “گوش”) آن ungracefully کشیده پایین در خمیر که خطر deflating حباب های هوا و ایجاد متراکم و گردن کلفت قرص نان. من مطمئن هستم که بیشتر تمرین بیکر می تواند مونا لیزا نان مسلح فقط با یک چاقوی آشپزخانه, اما من مسلما مبتدی روش نیست تا وظیفه.

پس از چند ماه من تصمیم به سرمایه گذاری در یک لنگ از بیکر سویل در Etsy. یک لنگ است که اساسا یک تیغ متصل به یک چوب بلند و آن را ابزار انتخاب برای بسیاری از حرفه ای نانوا. بر خلاف من اعتماد چاقو آشپز که می کشد دو شیفت خرد کردن پیاز و کنده کاری, کباب, جوجه, یک, لنگ, تک-استفاده از طبیعت به معنی آن واضح تر باقی می ماند. این لبه های منحنی را تشویق می کند فلپ از خمیر را به شکل به گوش در حالی که سمت راست ایجاد تزئینی, جزئیات کاهش است. اگر من قصد دارم به صرف شش ساعت ورز تاشو و به طور کلی babying یک توده بزرگ از خمیر من می خواهم آن را به نگاه خوب! مهمتر بلند و باریک و رسیدگی بیشتر را فراهم می کند که می رود راه طولانی به سوی کاهش my self-injury اضطراب.

خیره کننده ای ماهر و نانوا از Instagram استفاده از lames برای ایجاد ظریف monstera برگ پیچیده پرتره و صور فلکی تمام مندرج در گلوتن. من هنوز چسبیده به مبانی اما من دو طرفه لنگ به من کمک کرد تا به برخی از ترفندهای جدید. هر قرص نان کمی زیباتر از گذشته و من حتی جمع آوری عصب به تلاش برخی از برگ پیچک. به ثمر رساند هنوز پر استرس ترین بخش ساخت نان اما در حال حاضر من چیزی که باعث می شود آن را کمی آسان تر است.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de