این Bulgogi ساندویچ میت لوف بعدی-سطح میت لوف

میت لوف هرگز کاملا بالا افزایش یافته است نام آن است. آن را ارائه می دهد آسایش و قابل پیش بینی اما به ندرت آتش بازی. منظورم این است که فکر می کنم در مورد آن: همه شما باید انجام دهید این است که با کف دست زدن با هم برخی از تخم مرغ و پودرهای سوخاری, شربت خانه, مدافعان مانند سس گوجه فرنگی و سس ووسترشر برخی از گوشت چرخ کرده (میت لوف مراقبت می کند که به نوعی) و پخت آن تا زمانی که آن را در جایی می افتد در بین نیست-خام و نه سوخته. مهم نیست که چه, شانس هستند آن خواهد بود بسیار خوب است.

اما آیا این زمان برای چیزی بهتر است ؟ نمی تواند میت لوف بود ؟

پخت و پز در خانه ساخته شده است شربت خانه من کار سخت تر از همیشه و من به طور مداوم تبدیل به مواد تشکیل دهنده است که من می دانم اضافه خواهد شد حداکثر جوانه چشایی نتیجه نهایی با حداقل سر و صدا. Gochugaru و سس سویا و روغن کنجد, پیازچه, سیر و زنجبیل به همه ثابت چرخش در حال حاضر دقیقا به همین دلیل. که پس از آن ساخته شده من خودم بپرسید: آیا این را تا دهان-wateringly طعم خوشمزه از Bulgogi کره ظرف قطعه قطعه و گوشت مزه دار شده کبابی روی آتش یا خشکیده در یک ظرف? نمی تواند استفاده از همان کسانی که طعم نجات میت لوف از آن وسط شهرت ؟

به طوری که فقط آنچه که ما انجام دادیم: ما ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده کشیده مستقیما از ساده ترشی به علاوه معمول گوشت چرخ کرده و تخم مرغ و panko و ساخته شده Bulgogi میت لوف. و آن بود… خوب است. مانند واقعا خوب است. مانند خوردن-این-سرد-از-این-یخچال واقعا خوب است.

اما آنچه از آن ساخته شده بعدی-سطح مصرف شد فکر یک قدم بیشتر و سوزاننده شكوه خاصي ضخامت قطعه است که در حال حاضر بسیار جذاب میت لوف و کشویی آن را بین دو مربع از پولمن نان slathered با چند ابجو بد و کم مایه از chalmat و توده ای از کیمچی. آن را تند و شیرین و ترد و آبدار و ترد و لطیف وفادار و تازه—همه در همان زمان.

وجود دارد شما آن را دارند: یک میت لوف است که حرکت خود را فروتن ریشه. و ما فکر می کنم آن را بسیار بزرگ است.

دریافت دستور العمل:

This Bulgogi Meatloaf Sandwich Is NextLevel Meatloaf

Bulgogi ساندویچ میت لوف

فکر کردیم که چقدر طعم ما می تواند بسته به میت لوف. نتیجه: ما در زمان تشکیل دهنده شما ممکن است اغلب پیدا کردن در bulgogi ترشی و آنها را مورد استفاده برای ایجاد یک, تند, شیرین, ترش و ترکیبی است که این ساندویچ از سمت راست به لبه.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>