این قهوه ساز هرگز نیاز به پر شود با آب — و آن را ساخت من صبح ها خیلی راحت تر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

قهوه-ساخت فرایند می تواند به عنوان ساده یا پیچیده به عنوان شما می خواهید آن را به. شما می توانید انتخاب کردن برای قهوه های فوری, برای مثال, و یا شما می توانید زمان برای وزن کردن خود لوبیا خرد کردن آنها و انجام یک کل پور-در طول مراسم. البته بسیاری وجود دارد از بین گزینه های وجود دارد و می تواند هر تعداد از چیزهایی که شما مایل و یا مایل به انجام این کار برای یک فنجان جو.

برای من و شوهرم به عنوان مضحک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل نیاز به پر کردن و دوباره پر کردن ما قهوه ساز مخزن آب شد و در مجموع مقابله شکن. این یک چیز سرگرم کننده برای انجام و صادقانه هنگامی که شما مورد استفاده قرار نمی نیاز به آن را انجام دهد, شما هرگز می خواهید به آن را انجام دهد!

خرید: دم اکسپرس $299

این من به ارمغان می آورد به دم اکسپرس که ما در مورد از یک دوست. چه دم اکسپرس از شما بپرسم ؟ آن را “خود-پر کردن” آشپزخانه قهوه ساز است که قلاب خود را به یخچال و فریزر تامین آب — پس از آن هرگز نیاز به پر شود یا رقیق با آب. آن را براق و محجوب و از همه مهمتر موجب صرفه جویی در شما از بی مهارت با ریختن آب در دست و پا زاویه را به فضاهای کوچک قبل از شما تا به حال خود را از قهوه صبح.

اتصال دستگاه به یخچال و فریزر آب خط ساده تر از آن برای تلفن های موبایل و می تواند در عرض چند دقیقه. در علاوه بر این به دم تا 10 فنجان قهوه شما می توانید دم کردن یک فنجان به فنجان خود را. شما همچنین می توانید با استفاده از واحد به انصراف از دشت آب داغ به داخل پارچ یا یک لیوان برای چای و شکلات داغ یا دیگر نوشیدنی های گرم.

ما عشق ما دم اکسپرس. (اگر چه آن را شایان ذکر است که ما خودداری کردند در برچسب قیمت و به پایان رسید تا گرفتن, مرمت, واحد, که به ما خدمت کرده است و برای بیش از هشت سال است.) راستش این احساس کهنه هنگامی که ما می خواهم که به ریختن آب به یکی دیگر از قهوه ساز — می گویند که ما استفاده می شود برای بازدید از خانواده و یا سفر به Airbnbs (قبل از همه گیر). وقتی که آن اتفاق افتاد و من با لبخند در هر یک از دیگر کمی smugly دانستن است که اگر مردم می دانستند در مورد پلمپ قهوه شاید آنها می شود بیشتر جریان اصلی. شما ؟ خوب در حال حاضر شما می دانید! و اگر شما می خواهید بدانید که چه تفاوت آن را می سازد برای از بین بردن یک قهوه-ساخت گام به گام در نظر گرفتن آن تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>