این قهوه اشتراک سرویس کاملا من برنده بیش از – و بنابراین من Kitchn خوانندگان تخفیف ویژه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من همیشه

توسط DASTESALAMATT در 25 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من همیشه عاشق قهوه اما در طول این نه عجیب و غریب من صبح فنجان قهوه تبدیل شده است بیش از من روزانه کافئین و پا زدن آن را به یک منبع ثابت از شادی و آرامش. در واقع من شده اند با مصرف زیاد قهوه به صورت روزانه است که من از طریق یک کیسه لوبیا در کمتر از دو هفته. بنابراین برای نگه داشتن چیزهای هیجان انگیز و تازه من شروع به آزمایش با مارک های مختلف و کباب. که زمانی که من آمد در سراسر اطلس قهوه باشگاه DTC آبونمان خدمات است که اخلاقی منابع قهوه از یک کشور جدید در هر ماه و ارائه یک کیسه تازه بوداده لوبیا راست به درب خانه خود را. پس از مسابقه از طریق کیسه اول از میان دانه های بو داده از اتیوپی در یک هفته لیوان من و من نمی توانستم صبر کنید تا ببینید که در آن Atlas بود ما بعد!

چگونه اطلس قهوه باشگاه کار می کند

اطلس ارائه می دهد سه گزینه اندازه در هر حمل و نقل — نیم کیسه (9 دلار) تک کیسه ای (14 دلار) و دو کیسه ($28). هنگامی که شما انتخاب کنید یک اندازه گام بعدی این است که انتخاب فرکانس از تحویل (هر دو هفته یا یک بار در ماه) و سپس کباب اولویت و خرد کردن نوع. من برای اولین بار جعبه شامل دو کیسه از کل لوبیا: یک نور کباب و یکی متوسط کباب. آن را نیز با دم دستورالعمل یک کارت پستال از کشور مبدا و مزه یادداشت ها در مورد قهوه و منطقه آن بود که یک راه جالب برای یادگیری بیشتر در مورد لوبیا و تاریخ اتیوپی قهوه به طور کلی. یکی دیگر از سرگرم کننده لمس بود بسته بندی است که تغییرات در هر ماه به بازتاب این کشور مناظر محلی و منسوجات. کیسه های بسیار زیبا و رنگارنگ است که من حتی نمی خواهید برای خالی کردن لوبیا به یک ایرلاک ظرف و به جای آن تصمیم گرفت برای نمایش آن را در آشپزخانه.

با کیفیت بالا و لوبیا در قیمت مقرون به صرفه

من اطلس اشتراک گرفته و تنها من به اتیوپی تا کنون, اما آن است و نه یک سفر لذت بخش. من با تجربه چند روش های مختلف دم کردن لوبیا مانند استفاده از من Breville دستگاه اسپرسو و همچنین سنتی فرانسه را فشار دهید و هر دو بار طعم کشیده شده اند پیچیده خوشمزه و شدید است. تک-منبع لوبیا که بو داده به سفارش زیادی در اندازه کوچکتر در مقایسه با مارک های دیگر من با تجربه, اما آنها بسته چنین پانچ. در واقع من می توانم طعم توت و مرکبات-سنگین یادداشت در قهوه من دم به آرامی با استفاده از دانه های بو داده. به عنوان یک مشتاق آبخوری قهوه, این اولین بار است که این نکات دقیق وظریف در طعم واقعا ایستاده بود برای من.

قهوه دام از نیمکت خود را

پس از ثبت نام به صورت ماهانه اطلس قهوه توله اشتراک من احساس نیاز به نگاه برای بیشتر گزینه های هیجان انگیز. این نام تجاری به وعده من را در یک سفر جدید در هر ماه بررسی فرهنگ قهوه و طعم خوشمزه از نقاط مختلف جهان است. و بهترین بخش ؟ قیمت ها قابل مقایسه با آنچه شما می خواهم پرداخت در فروشگاه مواد غذایی, اما طعم بسیار استثنایی است. اگر شما آماده به لرزش تا قهوه خود را معمول و یا هدیه یک شخص عاشق قهوه چیزی متفکر اطلس قهوه باشگاه در حال حاضر ارائه تمام Kitchn خوانندگان $10 خود را در کیسه ای از قهوه است. به سادگی با استفاده از این لینک به ثبت نام و لذت بردن از قهوه خود را با مضمون تور جهانی تا کنون که بدون ترک نیمکت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب