چند ماه پیش من در پخت راه من به سمت مجنون مهلت برای کتاب جدید من زمانی که من فر را شکست. من تا به حال چه احساس مانند یک bazillion دستور العمل های بیشتر برای تست که آن اتفاق افتاد. اما راستش من حتی ناراحت به دیدن آن بروید. من آشپز استاد هرگز بزرگ به خصوص لوازم خانگی. آن را حداقل 20 سال, شدید متناقض در درجه حرارت بخش و گرم کردن کل آپارتمان در هیچ زمان تخت. به عنوان یک مستاجر من نیست که انتخاب زیادی در جایگزینی آن—و یا چگونه به سرعت (یا نه) آن خواهد آمد. اما خوشبختانه من یک کمی ace تا آستین من.

در نگاه اول Breville هوشمند فر به نظر نمی آید بیش از یک بزرگتر از میانگین توستر. اما اجازه ندهید که آن قد و قامت کوچک و ناز تابیده دستگیره تكذيب آن قدرت و قابلیت های. این دستگاه رو من از طریق استرس زا آرد-ارمغان زمان پخت حدود یک میلیون و کیک یکی پس از دیگری برای چند ماه مستقیم, همه در یک بسیار سازگار 350ºF. اما آن را فقط که دادگاه که به دست آورده این آشپزخانه اجاق گاز را محل دائمی در قلب من و در من ضد. و در حال حاضر آن را اثبات بیشتر کلاچ تر از همیشه.

من استفاده از آن را برای toasting یک تعداد انگشت شماری از آجیل (که موجب صرفه جویی در انرژی بیش از اگر من با استفاده از یک اجاق به طور منظم!). پخت و پز مرغ کامل (همرفت تنظیم است که حتی بسیاری از اندازه کامل مدل های فاقد باعث می شود پوست فوق العاده ترد و برشته شده, سبزیجات, سوپر کاراملی!). ساخت شیک meringues (خیلی متوسط دقت!). آن را فقط به اندازه مناسب برای یک تابه شخصی از nachos در, اما به اندازه کافی بزرگ به جای یک 9×13 ظرف های مورد علاقه خود را به راحتی غذای مرکب از گوشت وارد و یا یک چهارم ظرف ورق از focaccia. آن می رود تا به 450ºF و شما می توانید با داد و بیداد به محتوای قلب خود را. به علاوه آن را به یک دسته از تنظیمات برای گرم کردن غذاهای خاص مانند پیتزا و شیرینی و نان تست (شش تکه در یک زمان!)—و یکی برای باقی مانده بیش از حد.

این focaccia می تواند شما…

این روزها هر چند مورد علاقه من برای استفاده از این اجاق گاز آشپزخانه بسیار ساده است. فقط در مورد هر شب من پخت یک زن و شوهر تازه شکلات تراشه کوکی ها از ذخیره کردن خمیر در فریزر تا دوست پسر من و من می توانم لذت بردن از یک گرم کوکی بر روی نیمکت بدون تبدیل در اندازه کامل فر (بله, ما در نهایت یکی از جدید) و یا گرم کردن کل آپارتمان.

آن است که گران برای یک آشپزخانه لوازم خانگی ؟ قطعا. اما اگر شما در آشپزخانه خود را و فضا در بودجه خود را, شما ممکن است مانند در اختیار داشتن یکی از این اطراف—این که آیا شما عاشق خود را در اندازه کامل فر یا نه.

Yossy عارفی است که یک عکاس مواد غذایی, مواد غذایی سبک سابق و حرفه ای بیکر و خالق این وبلاگ مناسب است. 2B پخت Co. دومین کتاب وعده کیک خواهد شد بعدی قرار می گیرند.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im