“این بحران به آنه بسیاری از مسائل که به مدت طولانی گرفتار ما میباشد.” یک کارگر رستوران در COVID زندگی در مینیاپولیس و چه در آینده.

نام: ویکی Tran
محل سکونت: Minneapolis, MN
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 2 ویکی و او هم اتاقی.

ویکی Tran فقط یکی از حدود 5.9 میلیون کارگر رستوران در ایالات متحده که از کار شده است با توجه به عدم قطعیت های ناشی از جهانی coronavirus بیماری همه گیر. او نیز اتفاق می افتد به زندگی در مینیاپولیس یکی از این فاصله کشور ما نژادی به حساب.

در حالی که ویکی است دلسرد و پردازش این همه در یک بار او می گوید او امیدوار است که همه چیز را برای بهتر تغییر دهید. ما به تازگی با او صحبت کرد در مورد وضعیت شهر خود را اگر او همیشه می خواهد به عقب بر گردیم به یک سرور در رستوران ایتالیایی او استفاده می شود به کار می کنند و چگونه پخت کمک به او احساس خوش بینانه در حال حاضر.

آنچه که در مینیاپولیس زندگی مانند در حال حاضر ؟
این وضعیت به طور مداوم در حال تغییر است. آن را ترسناک و سورئال. وجود دارد بسیار صدمه دیده و درد مصرف شهرستان است که طاقت فرسا و دوباره حادثه. پدر و مادر خود من به اینجا آمدند به عنوان پناهنده در دهه 1970 فرار از جنگ در ویتنام. من از تماشای آنها در تلاش برای مقابله با تبعیض و محروم ، من تا خود من تجربه دست اول با نژادپرستی ریشه دوانده در سیستم. این خشم نمی آمد از هیچ جا; این ساختمان شده تا برای نسل های. من هم پیدا کردن زیبایی در میان هرج و مرج است. مردم می آیند. ما همه به یکدیگر کمک آموزش و بازسازی است. من امیدوار هستم که ما قادر خواهید بود برای ترجمه این لحظه از اندوه شدید به اساسی تغییر اجتماعی.

چه آخرین به روز رسانی در رستوران شما به …
این یک رستوران ایتالیایی در مینیاپولیس. ما بسته شده در مارس 15, یک روز قبل از آن لازم الاجرا است. تا آنجا که من می دانم ما رستوران طرح بازگشایی در نهایت اما جزئیات با جدول زمانی هنوز در حال کار می کرد. من قدردانی و احترام به مراقبت است که قرار است که تصمیم گیری.

در علاوه بر این به رستوران من هم در محلی شراب, فروشگاه هنری و پسر, یک روز, یک هفته است که من هنوز هم قادر به انجام. ما اجازه می دهد مشتریان به طوری که ما در حال انجام سفارشات آنلاین و منظقه وانت. (آنها ارزش ما ایمنی است که واقعا خوب است.) کار وجود دارد چیزهایی را می شکند و به من می دهد نشانگر یک روز. من احساس می کنم واقعا خوش شانس است که من هنوز هم می تواند پرداخت قبوض و خرید مواد غذایی — اما آن را هنوز هم یک زمان دشوار است و من با استفاده از آن را به تنظیم مجدد و مورد آینده فکر می کنم.

من متاسفم برای شنیدن در مورد رستوران. شما چه بود ؟
من خدمت شده اند در رستوران پنج تا شش روز در هفته به مدت حدود پنج سال است. آن مقدار زیادی از اواخر شب. حتی اگر من سرور من قطعا باید بیشتر از یک بازگشت-از-خانه شخصیت. من از دست این ریتم و شلوغی زیادی است.

این تغییر فعالیت حرفه ای آینده خود برنامه ؟
من نمی دانم آنچه که من در آینده به نظر می رسد. انجام هر یک از ما ؟ من گرفته ام این بار به تأمل در مورد این نقطه منحصر به فرد در تاریخ, جامعه و من در آن نقش دارند. من هنوز هم مشاهده مواد غذایی به عنوان یک زبان از جامعه و لذت بردن از خوردن و نوشیدن به عنوان جهانی — یک لنز برای مشاهده تاریخ و فرهنگ از طریق. رستوران اشغال چنین مهم و فضا را برای مردم به جمع آوری پرورش اتصالات و جشن می گیرند. بدیهی است که این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر راه که گردهمایی برگزار و رستوران ها را باید خلاق در راه است که آنها را مدیریت فضا. من هیجان زده برای دیدن تغییرات و تغییرات است که آمد با آن.

آیا شما می خواهید برای رفتن به عقب ؟
من قطعا از دست جنبه از کار من است. من از دست همکاران و جامعه است که ما ساخته ایم با هم. این بحران تا به آنه بسیاری از مسائل مربوط به پایداری که به مدت طولانی گرفتار صنعت ما. ما کل سیستم غذایی در حال فروپاشی و در حال حاضر من فکر نمی کنم رستوران ها همیشه به بازگشت به راه است که همه چیز بودند. در حال حاضر من می خواهم به وجود دارد برای کمک به پیدا کردن راه حل های خلاق. وجود دارد خیلی کار باید انجام شود و من واقعا امیدوارم که رستوران های مستقل خواهد آمد از این قوی تر از قبل. که می شود گفت, من نمی دانم که من همیشه کار در رستوران, اما غذا و شراب همیشه خواهد بود مرکز دنیای من.

اتحاد کار در رستوران تغییر راه شما طبخ در خانه ؟
من فکر می کنم من بسیار خوب بپزد. من در تعداد زیادی از ضربات: من تا به حال یک نان شیرینی حلقوی ضربه پیتزا و پا زدن یک گلوتن رایگان و پا زدن. من خودم ماست و کمبوچا و من تا به حال یک خمیر ترش استارت به مدت هشت سال. قبل از آن سرد بود! من نیز بسیار مشتاق می کند به طوری که این فرستاده است و من را به اوردرایو. من باید مانند 30 نوع مختلف از آرد و دو قرص نان یک هفته. من شده است به دور من استارت برای بسیاری از افراد مختلف ترک آن را بر روی ایوان. من هم دوست دارم پیدا کردن راه هایی برای استفاده از من دور بیندازید.

برای تلفن های موبایل مانند شما طبخ بسیاری پس از آن!
قبل از همه از این من در خانه پخته شده 90 درصد از زمان. در حال حاضر من کوک 100 درصد از زمان. من یک هم اتاقی که با این نسخهها کار در یک سازمان غیر انتفاعی است و در حال حاضر کار از خانه. به طور معمول ما می باشد در این آپارتمان کاملا متفاوت ساعت, بنابراین ما در حال اینصورت ارتباط ما و فضای ما. من هم پخت و پز برای او که یک نقش من به طور طبیعی در زمان بیش از. او هنوز هم مشغول به کار, بنابراین من خوشحال به آن را انجام دهد. تنها قسمت سخت است که او کمی pickier از من, بنابراین ما باید به بازی در اطراف با دستور و سازش به پیدا کردن زمینه های مشترک.

چه هستند برخی از وعده های غذایی شما به خطر بیافتد ؟
من می خواهم به فرانسه تنقلات مانند gougères و کمی کوفته. من ساخته شده یک عدس و گل کلم سالاد با مقدار زیادی از پیازچه (من regrowing آنها!) ما در بر داشت برخی از منجمد حلزون اسکالوپ در فریزر تا من آب را در شیر نارگیل را با زردچوبه و گشنیز و در خدمت آن بیش از برنج. شب گذشته ما ساخته شده ادویه کشو بال. هم اتاقی من به خانه آورد برخی از چینی کلم بروکلی و من هم بزنید سرخ شده را با هویج و کرفس و خدمت با سالاد خیار رنده شده با سیر و زنجبیل و فرزنو فلفل.

وای که همه برای تلفن های موبایل رستوران-شایسته به من! آیا شما تقسیم مواد غذایی?
بسیار زیبا. ما با استفاده از کمی من و کمی از مسائل خود را و آن را براحتی در پایان. در طول چند هفته اول بعد از رستوران تعطیل صاحبان ارائه شد کارکنان با چیزهای اساسی مانند هویج و پیاز و سیب زمینی بیکن و تخم مرغ و نان — رایگان — بود که واقعا خوب است. ما نیز فوق العاده خوبی مواجه نگردند شربت خانه و یک تن از مسائل در فریزر. آن را مانند من آماده ام برای این تمام زندگی من.

چه خرید وضعیت شده است ؟
من شده اند خیلی خوب در مورد بیرون رفتن. من تنها رفته خرید دو بار در ماه گذشته به انتخاب کنید تا به چند چیز است. ما زنده توسط یک co-op; آن را تنها چهار بلوک دور. من زمانی که آن را مشغول قرار دادن بر روی ماسک سعی کنید به امن است. آنها پلکسی گلاس تا حالا که واقعا وحشی است. برای اکثر مردم مصرف این واقعا جدی است. حداقل جایی که من هستم.

چه شده است سخت ترین بخش از همه این است ؟
آنچه که در این شهر بسیار بزرگتر از خودم. من در تلاش برای پیدا کردن و استفاده از وقت و انرژی مولد به سمت شفا جامعه ما و re-تجسم آینده است. من فکر می کنم که هر کس نقش خود را بازی در طول این زمان, آیا این اعتراض; مستند آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین; سازماندهی تلاش های جامعه; اهدای پول یا منابع یا فقط آموزش خود را. آن دلگرم کننده برای دیدن جامعه ما گروه با هم و غلیان احساسات پشتیبانی که ما تولید می شود. آن را می دهد و من امیدوارم که ما در حال حرکت رو به جلو در راه مثبت به اطمینان حاصل شود که نسل های آینده نمی خواهد که به مبارزه خیلی سخت اساسی حقوق بشر است. هنوز کار زیادی باید انجام شود. این فقط آغاز است.

با تشکر برای به اشتراک گذاری, Vicki!

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما را در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. چگونه می توانم به شما در غلبه بر چالش ها برای تغذیه خود را ؟ اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im