این آرد فاقد گلوتن ساخته شده است از خشک کدو Kabocha

Healthyish را دوست دارد آن است که ما ستون هفتگی که در آن ما به شما بگویم در مورد چیزهایی که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند. دیدن گذشته ما توصیه در اینجا!

آن را احساس مثل همه من می دانم این است له اضطراب با focaccia و کشتن زمان پخت و در عین حال یکی دیگر از قرص نان موز. من الهام گرفته شده و سعی کنید کل کشت فاقد گلوتن آرد ساخت مخلوط با گندم سیاه و fonio. اما آرد من در حفظ و اختلاط در یکی من هرگز انتظار می رود: کدو kabocha آرد.

معدن آید از Hearthy غذاهای مستقر در کالیفرنیا با نام تجاری با زرادخانه از جایگزین آرد. به محض این که شیشه وارد کردم سریع نان از مساوی ترکیب kabocha برنج و آرد چاودار (بنابراین من مجبور به استفاده از به عنوان بسیاری از من با ارزش و گران اسکواش آرد). من آزمایش در فر و عبور از انگشتان من. نه تنها آن را افزایش و اتصال مانند یک رویا است, اما آن را بیش از حد craggy, گردن کلفت یا crumbly. این یک ضربه بود و هیچ کس از من تغذیه می تواند آن را به حدس زدن رمز و راز عنصر.

چه کسی می دانست که آرد ساخته شده از چیزی جز خشک آسیاب اسکواش می تواند چنین پخت یابو? آن طعم بی نظیری می ناب خوش طعم یا شیرین, و آن را خفیف به اندازه کافی به اجازه دیگر مواد تشکیل دهنده درخشش را از طریق. با کمال تعجب بر خلاف دیگر فاقد گلوتن آرد kabocha نیست همه چیز را بیش از حد cakey crumbly یا متراکم.

من شده است با پخت دو یا سه بار در هفته پس از “ماندن صفحه اصلی” شد سرد و اجتماعی مسئول چیزی که برای انجام دادن kabocha آرد در کیک های شکلاتی, پن کیک و رول دارچین. همه بودند رطوبت بیش از حد معمول با خاکی که craveable شیرینی. پس از آن, gluten-free, شما نیاز به تنظیم مقدار زمانی که subbing در دستور العمل است که به AP. شروع شده توسط جایگزین کردن بیش از 50 درصد AP آرد پس از اتمام این راهنمای خود را فاقد گلوتن آرد می آمیزد. با تمرین و بسیاری از تحقیق در اینترنت پیدا کردم که خوب به طور کلی فلسفه در هنگام پخت بدون گلوتن برای اضافه کردن دو یا سه قاشق غذا خوری از نشاسته (نشاسته کاساو یا مانیوک یا ذرت) و دو قاشق چای خوری اضافی بکینگ پودر برای هر فنجان گلوتن رایگان-آرد برای جلوگیری از crumbly و یا بیش از حد متراکم نتایج.

Kabocha آرد قلب من اما در حال حاضر من الهام را به بازی در اطراف با fonio برنج کاساوا و honeybean بیش از حد. آن را ممکن است برخی از تحقیقات اما من وقت دارم.

همه محصولات برجسته در Healthyish به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im