این زرق و برق دار $70 اجاق هلندی است که هر بیت به عنوان باور نکردنی خود را گران تر از همتایان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

رنگ و ظاهر زیبایی و ناهموار تطبیق پذیری از یک کابل چدن اجاق هلندی نمی تواند ضرب و شتم. اما برچسب قیمت است که معمولا سخت به بلع. برای مثال یک 5.5 لیتر Le Creuset شما را به مجموعه 360 دلار در حمام و فراتر از آن. اما اگر شما نگه داشتن کلیک کردن از طریق سایت شما پیدا کردن یک معامله شیرین: حتی بزرگتر 6-کوارت لعاب اجاق هلندی با یک سایه رنگ فقط برای $70.

گلدان و آن شایان ستایش 2 کوارت خواهر و برادر منحصرا برای طراحی حمام و فراتر از آن تحت خصوصی-برچسب نام تجاری Artisanal آشپزخانه عرضه است. نه تنها آن را دوست داشتنی شیب رنگ (به رنگ خاکستری جین یا قرمز), اما آن را نیز ورزشی حلقه های متحد المرکز در زیر درب به تشویق “خود کوک” را به عنوان تراکم چکد به مرکز گلدان — درست مثل خوشه در زیر درب یک Staub.

آن را سخت به مقاومت در برابر چنین یک قابلمه تقریبا با یک قیمت نسبتا پایین tag اما اگر آن را انجام نمی, آن را به ارزش دو nickels بنابراین من دست من در یک قرار داده و آن را به آزمون.

من صادقانه بررسی Artisinal آشپزخانه عرضه هلند فر

اولین چیزی که من اشاره کردم این بود که چگونه سنگین آن است. با درب در آن وزن عظیم 13 پوند 9 3/4 اونس. که کاملا کمی سنگین تر از همان اندازه Le Creuset (11 پوند 4 1/2 اونس) و حتی یک ذره سنگین تر از Staub (13 پوند و 4 اونس). بله, آن را تا به برخی از بلند. کسانی که مشکل جابجایی سنگین گلدان و تابه را می خواهید به فکر می کنم دو بار در مورد این یکی اما من نمی هر گونه مشکل مانور آن را حتی زمانی که آن را کامل است.

من همچنین متوجه شدم که آن را بسیار, بلند, به خصوص با آن درب گنبد. این اقدامات 10 اینچ عرض و در حدود 6 اینچ بالا (از جمله درب, اما نه دستگیره). بسیاری از دیگر کوره های هلندی من تست کردم کمی گسترده تر و کوتاه تر (حدود 3/4 اینچ). این ممکن است به عنوان کارآمد که می آید به کاهش مایعات (من تست برای پیدا کردن!), اما من در بر داشت اضافی فضای فوقانی به تواند بسیار مفید هنگامی که ساخت انبار و بدون خمیر نان است.

دستگیره بزرگ و راحت برای گرفتن. آن را در فر امن تا 500°F ماند و جای تعجب سرد در حالی که من به آرامی پختند یک خوک سبز و شیلی خورش برای یک زن و شوهر از ساعت (اما زمانی که من لعنتی گرما برای من آب جوش آزمون برای دیدن چه مقدار تبخیر فرار از درب آن را دریافت کنید به لمس).

پس چگونه هست آیا درب نگه داشتن تبخیر از فرار? آن وسط-of-the-road. من به ارمغان آورد 8 فنجان آب را به جوش حرارت بالا و اجازه دهید آن را به مدت 10 دقیقه برای دیدن چه مقدار بخار فرار از درب. در آزمایشهای قبلی من در بر داشت Le Creuset از دست داده و تقریبا 2 فنجان آب میلو در مورد از دست رفته 1 فنجان و Staub از دست داد فقط 1/2 فنجان به لطف سوپر-درب تنگ است. در این آزمون AK گلدان از دست داد 1 1/2 فنجان. برخی از آشپز ترجیح می دهند تنگ اتصالات درب بنابراین شما می توانید کنترل تبخیر در حالی که دیگران می خواهند بخار به فرار به منظور تمرکز طعم از آنچه که آنها در حال پخت و پز است. AK گلدان مناسب برای افرادی که سقوط در رده دوم.

از نظر browning, AK گلدان کار می کرد مانند یک قهرمان. مکعب از شانه خوک برای من خورش پخته شده تا به طور مساوی طلایی بدون توجه به جایی که در گلدان قرار داده شد. و نور-رنگ گالوانیزه داخلی ساخته شده آن را آسان به ببینید که چگونه همه چیز در حال پیشرفت بود.

آن را آسان برای رسیدن به سازگار گرما بیش از حد است. من سهام مرغ به آرامی پرکوله شده برای ساعت ها هرگز گرفتن بیش از حد گرم یا خیلی سرد. من همچنین با استفاده از دیگ برای طبخ برنج و لوبیا و مرغ و dumplings. گرما شده است به طور مداوم حتی هیچ چیز سوخته است و پاکسازی شده است آسان است.

پس از قرار دادن AK گلدان از طریق paces خود من کاملا تحت تاثیر قرار. این زیبایی است که می تواند فقط به عنوان به خوبی به عنوان یک هلندی اجاق گاز پنج برابر قیمت آن و همچنین ارزش اضافه کردن به مجموعه خود را.

بیشتر بخوانید از Kitchn را اجاق هلندی بررسی در اینجا

آیا شما یک مورد علاقه اجاق هلندی? به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>