این مواد غذایی تحویل سرویس در واقع با این نسخهها کار در معامله گر جو — در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در طول چن

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در طول چند ماه گذشته من عمیقا تحقیق تقریبا هر مواد غذایی و تحویل غذا, سرویس اشتراک در وجود است. بدانند فهم و outs از AmazonFresh, Instacart, FreshDirect, FoodKick کشتی نیست و بسیاری از بیشتر است و در واقع تبدیل به کار تمام وقت من (حس من با توجه به ویرایش تمام مواد غذایی محتوا برای Kitchn!). و در حالی که هر یک از خدمات خود محاسن و معایب یکی از عمده نزولی ایستاده بالاتر از بقیه: هیچ یک از این خدمات می تواند به من کمک کند من معامله گر جو را حل کنند. این یک معامله بزرگ به دلیل, به عنوان بسیاری از شما خوانندگان به طور منظم می دانم که من استفاده می شود به رفتن به معامله گر جو به صورت روزانه قبل از شروع این بیماری همه گیر.

چرا که نه یک گزینه برای من دیگر (به عنوان من دیگر زندگی می کنند در آپارتمان من دو بلوک دور!), من به سادگی انجام می شود و بدون علاقه که من استفاده می شود را انتخاب کنید تا هر سفر. (من به دنبال در شما, شکلات تیره کره بادام فنجان نرم و آبدار خشک شده انبه, Mochi گزش منجمد برنج قهوه ای Elote ذرت تراشه Dippers و مرغ Gyoza Potstickers.) اما در آخر من TJ خشک املا به پایان رسید زمانی که من یاد گرفتم در مورد پیراشکی.

چه پیراشکی و چگونه کار می کند ؟

دامپلینگ است grocery delivery service (تاسیس در سال 2017) که در حال حاضر بیش از 2 ، 000 خریداران در تمام 50 ایالت. قضیه ساده است: اتصال به طور مستقیم با خریداران شخصی خود را در منطقه و محل سفارشات از هر فروشگاه مواد غذایی محلی در نزدیکی شما (از جمله TJ است). در این برنامه کاربران می توانند معاون کشیش بخش یک لیست و اضافه کردن یادداشت های سفارشی برای هر یک از آیتم.

پس از دانلود برنامه وارد میکنم من کد پستی و در ارتباط با رایان یک خریدار با بررسی های که ارائه می شود به نیویورک منطقه سه جانبه دولت. خود را در دسترس است که به وضوح ذکر شده در مشخصات خود را در علاوه بر این به فروشگاه او frequents: Costco, Walmart, Whole Foods, Aldi, HMart, Wegmans دندان های ACME, Petco, هدف, Stop & Shop, فروشگاه, مراسم, و معامله گر جو.

بر خلاف دیگر خدمات تحویل پیراشکی شخصی خریداران در نظر گرفته شده صاحبان کسب و کار کوچک. آنها مجموعه ای از نرخ های خود را و ایجاد روابط با مشتریان برای کمک به تعیین تنظیمات در طول زمان است. برخی از خریداران شارژ, تخت, تحویل هزینه و یا یک درصد از کل سفارش در علاوه بر این به یک نکته. همه هزینه ها شفاف ساخته شده در داخل برنامه قبل از سفارش تاریخ و زمان تایید شده است. قیمت درآوردن و این عمل شرم آور از نکته درآوردن است و نه حتی یک احتمال است. با توجه به دامپلینگ نماینده خریداران را $33 به طور متوسط در هر سفر, مواد غذایی است که 3 برابر نرخ عمده دیگر خدمات تحویل.

همه در همه, من $111.10 یعنی در مسافت هزینه $163.32 با 25 دلار خرید و تحویل هزینه به علاوه 20 درصد نکته ($27.22). در حالی که قطعا گرانتر از دیگر خدمات دامپلینگ را فراهم می کند بسیار اخلاقی مدل از تحویل مواد غذایی که هر دو خریداران و مشتریان می تواند احساس خوبی در مورد. به عنوان بسیاری از فرفره-کارگران به طور مداوم بهره برداری و underpaid من خوشحالم که می دانم که وجود دارد یک گزینه بهتر را انتخاب کنید در هنگام انتخاب مواد غذایی خدمات تحویل.

تجربه من با دامپلینگ

من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد من خریدار شخصی! (سلام Ryan!) در حالی که او در TJ او پیامک من در مورد هر چیزی که او می تواند پیدا کند تا مطمئن شوید که من تایید شده از هر گونه معاوضه و یا تغییرات قیمت برای اولین بار. توجه به جزئیات نمی تواند دور بماند. او ارتباطی و تحویل (تقریبا) همه چیز را از من خواسته و فقط به عنوان مهم هیچ چیز از من نمی پرسند.

به دلیل قیمت نسبتا تند من قطعا در نظر پیراشکی بیشتر از یک "درمان خود را" لحظه ای که ارائه بسیار مورد نیاز pick-me-up و مراسم با محبوب من معامله گر جو. من نمی توانیم به استفاده از این به طور انحصاری یا همه که اغلب اما من قصد استفاده از آن هر یک بار در در حالی که برای یک سفارش بزرگ.

یک توجه داشته باشید: در حالی که دامپلینگ گسترش خدمات twentyfold پس COVID شروع و حضور در تمام 50 ایالت این برنامه از خدمات هر کد پستی است. که گفت: به عنوان تقاضا برای مواد غذایی تحویل رمپ تا توصیه من به طور مداوم چک کردن برای دیدن اگر وجود دارد هر شخصی خریداران در نزدیکی شما.

آیا شما تا کنون مورد استفاده پیراشکی به مواد غذایی خود را تحویل داده است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن