این Herby تگزاس نان فانتزی به نظر می رسد اما این است که فوق العاده آسان برای ایجاد

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش

توسط DASTESALAMATT در 3 اردیبهشت 1399

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

به عنوان یک بچه از توست من می دانستم که بود تگزاس توست. آن را مترادف با نان سیر و ما آن را خرید یخ زده در یک جعبه در حال حاضر slathered در کره و سیر و گاهی پنیر خرد شده. با توجه به ما خوب جنوب, گرایش, ما می خواهم درمان برش مانند بیسکویت, معمولا لکه آنها را با توت فرنگی و ژله و غذا خوردن در کنار چلو کره ترد sauced تا مرغ و یا هر صفحه دیگر از تحقیر و مواد غذایی است.

پدر من به من آموخت که خود ژله-در-سیر-نان تست, ترفند نشان دادن استعداد برش سنگین مواد غذایی با چیزی شیرین و روشن است. و در حالی که این پان سرخ شده herby توست قطعا نمی, نان سیر با ژله آن قطاری از روح همان غنای مقابله با روشنایی. خدمت آن را با یک جاسوس آووکادو زیر شیری کیسه موتزارلا بوفالو یا مغولان شمع سوخاری, مرغ, یا, هک با لیسیدن مربا و یا ژله. یا نه فقط لذت بردن از آن را به عنوان است.

در اینجا چگونه آن را: گرفتن یک تکه از کرکی ساندویچ نان قطعه قطعه اضافی ضخیم. بسته بندی باید گفت "تگزاس نان تست ساندویچ نان" یا "thick" در نام. شما می خواهید برش که بین ¾ "و 1" ، این stockier و spongier تکه است, بهتر است آن را نگه دارید و نگه داشتن بر روی daubs herby کره. من ترجیح می دهم ساندویچ نان, نان ایتالیایی, و یا هر گونه برش با گره تنگ اسپور—که صاف و متراکم صورت خوب است یک بوم خالی برای صفحه نمایش از گیاهان است. (البته شما می توانید خود را پخت نان و برش آن را به خودتان. و یا شما می توانید هر گونه استفاده دیگر نان شما در حال حاضر—ciabatta, خمیر ترش, brioche—به طور کامل از نتایج خوب.)

مطمئن شوید که شما یک نچسب کتری که حرارت بیش از حرارت متوسط و کره, unsalted و فقط به اندازه کافی نرم به گسترش است. بسته به اندازه نان خود را و اینکه آیا شما به buttering هر دو طرف مثل من اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری کره را در یک کاسه کوچک با حدود 2 قاشق غذاخوری از هر سبزی شما ترجیح می دهند. من سحر و جادو دسته کوچک موسیقی جاز است و درصد زیادی از کل پونه کوهی تازه برگ آویشن و یک قاشق چای خوری تقریبا خرد شده رزماری. من مخلوط است که همه با هم و من آن را گسترش به طور مساوی در هر دو طرف از نان nudging گیاهان به محل با یک چاقو و چسباندن آنها مسطح در برابر چسبی کره. پس من پایین تر نان به گرم کتری. (تگزاس افسانه است آن است که مگر اینکه شما قصد استفاده از فر پان سوزاننده بود تنها گزینه با این نان ضخیم—شما واقعا نمی تواند پرتاب آن را به سنتی توستر.) طبخ نان تست کره به مدت 1-2 دقیقه در هر طرف و یا تا زمانی که آن را در مورد نظر خود را toastiness با فشار دادن پایین کمی قبل از کوه در می رم برای تشویق گیاهان به پایبند است.

یک راه جایگزین برای طبخ این برد گام اضافی از شلاق تا یک کاسه ترکیب کره. در بیشتر زمان فشرده لحظات من گرما همان مقدار کره را در یک non-stick کتری و هنگامی که کره ذوب شود من نم نم گیاهان به مرکز تابه و سرعت ذخیره کردن تکه نان در بالا. من فشار پایین کمی نان با پشت کفگیر به کمک گیاهان پایبند به سطح. من آشپز که برای 2-3 دقیقه قبل از کوه در می رم نان تست به قهوه ای در طرف دیگر. این راه سلیقه بیش از حد بزرگ است, اما آن را کمتر به احتمال زیاد این گیاهان را به چوب به هر اینچ از نان است.

بخش مورد علاقه من از این نان اتفاق می افتد به احمقانه ridiculousness از تمام کسانی که داراي زوائد و سبزی تزئین یک تکه نان. اما در هر صورت هنگامی که شما طعم این راه به نان تست شما را وسوسه می شود به اضافه کردن آن را به چرخش.

Jerrelle پسر یک نویسنده کتاب آشپزی, دستور دهنده و سبک مواد غذایی در حال حاضر زندگی در دالاس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im