این است چگونه پاکسازی چرخه کار می کند برای کشتن میکروب ها در ماشین ظرفشویی یا لباسشویی

اگر شما یک پاکسازی چرخه خود را در ماشین ظرفشویی, ماشین لباسشویی یا خشک کن در حال حاضر زمان برای استفاده از آن. دوستان ما در آپارتمان درمانی خواسته دو کارشناسان از GE Appliances, آدم هافمن مدیر مهندسی در ماشین ظرفشویی سیستم های پیشرفته و استیو Hettinger مدیر مهندسی در مراقبت از لباس, به ما کمک شکستن علوم در محل کار در ماشین آلات خود را.

مشاهده تمام آپارتمان درمانی ضد عفونی پوشش.

چه پاکسازی چرخه در یک ماشین ظرفشویی ؟

خود را از ظروف کثیف هستند مملو از بیش از گریس و مواد غذایی باقی مانده — می توان آنها را تحت پوشش در باکتری های مضر مانند E. coli سالمونلا و ليستريا که اسپرد دیگر آن نشسته و در خود فرو رفتن. و از آنجا که مواد غذایی و چربی تجمع می توانید آن را دشوار است به طور کامل ضد عفونی کردن ظروف خود را که مطابق با چرخه خود را در ماشین ظرفشویی است که همیشه بهترین شرط بندی شما. هافمن می گوید: سحر و جادو اتفاق می افتد با ترکیبی از دمای بالا شستشو و اسپری اسلحه که رسیدن به اطمینان حاصل شود که آب گرم باعث می شود تماس با هر اینچ از ظروف خود را. در طول شستشو آب می رسد حداقل 150°F و گردش از طریق ماشین ظرفشویی برای کاهش طیف وسیعی از باکتری ها معمولا بر روی ظروف شیشه ای و ظروف پایه دار,” او می گوید.

چه پاکسازی چرخه در یک ماشین لباسشویی و خشک کن ؟

لباس های خود را و تمیز کردن پارچه می تواند میزبان طیف وسیعی از باکتری ها از جمله نورو ویروس, روتاویروس, سالمونلا و E. coli. فقط با یک ماشین ظرفشویی حرارت بالا فعال است جوانه-مبارزه با عامل زمانی که شما سوئیچ خود را در لباس های شسته شده را مطابق با چرخه. (اول یک هشدار: Hettinger می گوید که دستگاه خود را مطابق با چرخه موثر فقط اگر خانه خود را در آب داغ اتصال کار در دمای 120 درجه فارنهایت یا بالاتر.)

“از ‘پاکسازی’ چرخه با استفاده از افزایش درجه حرارت آب و دیگر چرخه شستشو برای کشتن باکتری” با توجه به Hettinger در حالی که تمدید چرخه شستشو و پاکسازی پمپ اطمینان حاصل شود که هر گونه عوامل بیماری زا طولانی در آب شستشو حذف می شوند. جنرال الکتریک لوازم خانگی نیز قابلیت ویژه چرخه که طراحی شده برای به حداکثر رساندن مطابق با اصول بهداشتی اثرات سفید کننده های جایگزین مانند OxiClean. این پاکسازی با Oxi’ چرخه طراحی شده است به حذف باکتری ها هنگامی که با استفاده از یک Oxi افزودنی با مواد شوینده,” او می گوید. “این چرخه شامل اولیه پایین تر آب پر کنید و به صورت فوق العاده متمرکز در دمای بالا و مایع دنبال سنگین را بشویید.”

با توجه به خشک کن های گرما از نرمال خشک کردن چرخه کافی است خود را در آن به اصول بهداشتی عمل کردن لباس های شسته شده خود را. اما مطابق با اصول بهداشتی در چرخه خشک کن می شود به اندازه کافی برای کمک به از بین بردن میکروب و یا باکتری های طولانی خود را در لباس های شسته شده. “حرارت بالا استفاده می شود در بخشی از خشک شدن چرخه در جنرال الکتریک لوازم و سرد کردن است که توسعه یافته برای محافظت از کاربران از داغ پوشاک” Hettinger می گوید.

را پاکسازی چرخه کوچک کردن لباس ؟

بسته به سن و جنس لباس مورد احتمال وجود دارد که مایع چرخه خود را در ماشین لباسشویی و خشک کن ممکن است کوچک کردن لباس های شسته شده خود را. Hettinger می گوید که خطر بالاتر است اگر جامه خود را تازه کردن دندانه دار کردن, اما زمانی که آن را به لباس می آید که در حال حاضر شسته شده را چندین بار قبل از, باید وجود داشته باشد هر گونه تفاوت در انقباض در هنگام استفاده از لباس های شسته شده شما را به طور منظم و یا مطابق با چرخه.

را پاکسازی چرخه کشتن اشکالات تخت?

خبر خوب: Hettinger می گوید که گرما از پاکسازی چرخه خشک کن خود را به اندازه کافی برای نابودی هر گونه اشکالات تخت حلق آویز بر روی مسائل خود را. “جنرال الکتریک لوازم خانگی آزمایش و یا گواهی برای کشتن اشکالات تخت, اما, حرارت سطح پاکسازی چرخه در جنرال الکتریک لوازم خانگی’ خشک کن کافی است تا آنها را بکشند” او می گوید. با توجه به آفات کارشناسان در Orkin 125 و°F کافی است برای کشتن هر دو بالغ تخت اشکالات و تخم مرغ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>