این ساده ترین راه برای توقف گوجه فرنگی

کردم گوجه فرنگی ؟ می خواهید به آنها را ذخیره کنید برای زمستان سس خورش را بدون بدون هیچ زحمتی از کنسرو? اگر شما از فضای فریزر شما می توانید حفظ گوجه فرنگی با به معنای واقعی کلمه هیچ کار اضافی: فقط یخ ’em!

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد حفظ میوه ها و سبزیجات ما معمولا فکر می کنم از مربا, ژله, انواع ترشی و کنسرو. و در حالی که این روش ها مطمئنا شایستگی خود را, آنها تقریبا به عنوان آسان از انجماد. فریزر نیز بسیار نادیده گرفته شده ابزار برای حفظ, به خصوص وقتی که می آید به گوجه فرنگی. اما با فصل گوجه فرنگی تقریبا در نوسان کامل از آن زمان به تجدید نظر قرار داده و این حفظ روش خود را رادار.

شگفت انگیز ترین چیز در مورد انجماد گوجه فرنگی است که چگونه از آن آسان است. این فرایند تقریبا گردیده است. و در واقع شما به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری را پاکسازی فضا در فریزر. آماده برای دیدن چگونه آن را انجام ؟ در اینجا ساده ترین تا کنون راه به یخ گوجه فرنگی.

ساده ترین راه برای مسدود کردن گوجه فرنگی

اگر شما برنامه ریزی در استفاده از گوجه فرنگی در اعماق زمستان در سس و خورش و سپس انجماد کاملا گزینه فوق العاده. شما می توانید جست و خیز puréeing و کنسرو و فقط محل آنها را مستقیما به کیسه فریزر. بله واقعا! آن را تنبل و در عین حال هوشمند راه حفظ گوجه فرنگی; خود را خوشمزه اسیدیته و روشن و عطر و طعم هنوز هم خواهد آمد از طریق ماه بعد در راه است که شما را به فکر می کنم شما پا به Tardis و مستقیم رفته به ماه جولای است.

به علاوه وجود یک جایزه به این روش: پس از گوجه فرنگی باید ذوب در یخچال و یا در مایکروویو, شما فقط می توانید با کشیدن پوست درست کردن اما نشان داد.

البته شما ممکن است در واکنش به این خبر با هیچ کوچک, ترسناک, تصویر آبریزش ظروف سرباز یا مسافر است که یخ زده و آب گوجه فرنگی. البته, اگر شما می خواهید یک تازه گوجه فرنگی, شما در حال رفتن به نیاز به خوردن آن در حال حاضر.

اگر شما دسترسی به یک فریزر فراموش نکنید که برای استفاده از آن را برای تابستان موضوعات است. خرید یک آپارتمان از اواخر فصل گوجه فرنگی و روگرفت آنها را در کیسه فریزر و ذخیره کردن آنها را برای روزهای تاریک زمستان!

ذوب و با استفاده از گوجه فرنگی منجمد

هنگامی که ذخیره شده در یک ظرف مهر و موم شده و یا کیسه فریزر منجمد گوجه فرنگی حفظ خواهد کرد در فریزر به مدت شش ماه. وقتی که شما آماده برای استفاده از گوجه فرنگی گرم شدن فقط آنچه شما نیاز دارید در یک کاسه در دمای اتاق و سپس پوست قبل از استفاده از. انجماد تغییر بافت گوجه فرنگی را به طوری که آنها در حال که بزرگ نیست خام خورده اما منجمد گوجه فرنگی برای سس خورش و سوپ و ادویه کاری.

سعی کنید این دستور العمل با گوجه فرنگی منجمد

ایمان دیورند

Editor-in-Chief

ایمان Editor-in-Chief of Kitchn. او منجر Kitchn را افسانه سرمقاله تیم به خواب تا همه چیز شما را در اینجا در هر روز است. او کمک کرده است تا شکل Kitchn پس از آن اولین روز و نوشته است بیش از 10 ، 000 پست های خودش. ایمان همچنین نویسنده سه کتاب آشپزی از جمله جیمز ریش برنده جایزه Kitchn آشپزیو همچنین Bakeless شیرینی. او زندگی می کند در کلمبوس اوهایو با شوهر و دو کوچک بستنی-وسواس در دختران.

دنبال ایمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de