این آخرین قاشق چوبی شما همیشه باید برای خرید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

قرنطینه بوده است — به خصوص در آشپزخانه من. چون من به پخت و پز بیشتر در این چند ماه گذشته نسبت به قبل, آشپزخانه من — بیشتر به طور خاص, آن دنده — تا به حال دشوار بروید. مورد علاقه من ظرف خورش رو رویش کرک درست از وسط رندر آن را بیش از حد خطرناک استفاده کنید. من به طور تصادفی حذف یک ردیف کامل از شیشه دو جداره لیوان قهوه خود را در قفسه. و قاشق بخشی از یک قاشق چوبی که من تا به حال احساساتی دلبستگی به معنای واقعی کلمه فقط سقوط کردن روز دیگر — اواسط بزنید!

من یک جایگزینی ظرف غذای مرکب از گوشت وارد. من نمیفهمد لیوان چیزی نشانه ای است که من تا به حال بیش از حد بسیاری از فنجان قهوه. همانطور که برای, قاشق, خوب, شما واقعا نمی تواند جایگزین چیزی با ارزش احساساتی. و راستش من در حال حاضر کامل ترین همزن در جهان است. من باید چپ دست-قاشق حک شده بر روی صفحه نمایش و در عوض من رسیده قاشق بزرگ از اپیکوری آشپز سری.

پس چه بزرگ در مورد این قاشق? بسیاری در واقع! با تشکر از شما برای درخواست. آن را ساخته شده از مواد کامپوزیت است که بر خلاف چوب و هرگز نمی خواهد محو شدن, کرک, لکه یا تقسیم. دوباره بر خلاف چوب این قاشق (و دیگر اپیکوری محصولات) در واقع می توانید در ماشین ظرفشویی. همچنین یک دسته محکم و عمیق کاسه یک لبه پخ برای اهدای.

و من تنها Kitchn, ویرایشگر که عاشق این چیز. ما Editor-in-Chief, ایمان دیورند یک مورد فوتی و فوری برای آن را به نفع خود نقطه بالا به عنوان تنها بهترین قاشق در ما Kitchn ملزومات لیست. (او همچنین ساخته شده در مورد اپیکوری همه-در-یک برش هیئت مدیره است که ساخته شده از همان مواد — علاوه بر آن یک شیار برای آب میوه ها و پا های لاستیکی برای ثبات.)

من تا به حال من اپیکوری قاشق برای چند سال در حال حاضر و آن را صادقانه به نظر می رسد فقط به عنوان خوب به عنوان روز من آن را کردم. بنابراین هنگامی که ما می گویند این آخرین قاشق چوبی شما همیشه مجبور به خرید منظور ما از آن است. مگر اینکه مثلا شما همچنین می خواهید یک دست حک شده یکی برای مقاصد صفحه نمایش.

آیا شما یک مورد علاقه قاشق چوبی? به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>