این یکی از چیزهایی است که من همیشه قبل از انجماد مرغ

من نمی توانم فکر می کنم از زمانی که من نمی نگه داشتن مرغ stashed در فریزر. وجود دارد تقریبا همیشه یک مخلوط بدون استخوان و یا با استخوان-در مرغ ران و سینه و وقتی که من نمی تواند مقاومت در برابر یک فروش خوب در خانواده بسته برخی از دستگاه کلرزنی. یک چیز وجود دارد که تغییر کرده است, هر چند — و این راهی است که من یخ مرغ.

یخ مرغ در سرکه

انجماد مرغ در سرکه بدان معنی است که من مرغ شام تضمین شده است به تن از عطر و طعم (goodbye مطلوب سینه مرغ!). به علاوه هیچ اضافی دبستان است که نیاز به اتفاق می افتد در weeknight و من دیگر نیاز به کار در وقت اضافی برای مرغ به marinate قبل از پخت و پز. کار در حال حاضر انجام می شود. در اینجا چگونه من آن را انجام دهد.

زمانی که من در زمان من هم بزنید با هم ساده, شربت خانه, سرکه برای مرغ. اگر وقت تنگ است, من گرفتن یک فروشگاه خریداری سرکه و یا حتی یک بطری سس ایتالیایی. من اضافه کردن سرکه به یک کیسه فریزر, رها در مرغ, له کردن همه چیز در اطراف یک کمی به کت مرغ هنگامی که کیسه های مهر و موم شده و سپس ذخیره کردن آن را در فریزر. کل فرایند طول می کشد بیش از چند دقیقه و با این نسخهها کار با هر نوع مرغ است.

همه که سمت چپ است را مرغ از فریزر حدود یک روز قبل از اینکه شما قصد دارید به طبخ آن. آن را به عنوان thaws در یخچال آن را کمپرس آب طعم سرکه و حتی بیشتر. طبخ مرغ با این حال شما ترجیح می دهید — و یا پخت کباب هر دو به خوبی کار می کنند. و یا اگر شما را فراموش کرده ام به آن را از فریزر به گرم شدن شما می توانید آن را به مسنجر خود را در گلدان, همراه با منجمد سرکه و یک چلپ چلوپ از آبگوشت یا آب.

قوانین بیش از خواباندن نمی اعمال می شود در هنگام انجماد

اگر شما نگران هستید که انجماد مرغ در سرکه را به بیش از خواباندن بقیه مطمئن باشید که شما در روشن. برای بافت و ایمنی مواد غذایی دلایل آن, به طور معمول توصیه به marinate هر نوع گوشت برای بیش از 24 ساعت است که می تواند ترک مرغ احساساتی و خطر رشد باکتری.

همان قوانین اعمال نمی در هنگام انجماد ، انجماد مرغ در سرکه کاملا خوب و امن است. انجماد متوقف خواباندن روند تا زمانی که گوشت ذوب شده است. بنابراین حتی اگر شما در حفظ و مرغ مزه دار شده را در فریزر به مدت شش ماه شما خوب هستید. فقط مطمئن شوید که برای طبخ مرغ در حدود 24 ساعت از زمانی که آن را کاملا گرم می باشد.

سعی کنید مورد علاقه ما مرغ ترشیجات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im