این چیزی که شما همیشه باید قبل از انجماد گوشت

نگاهی به در فریزر. در هر زمان شما می خواهید پیدا کردن حداقل یک بسته از ران مرغ, برخی از گوشت و شاید برخی از گو

توسط DASTESALAMATT در 25 اردیبهشت 1399

نگاهی به در فریزر. در هر زمان شما می خواهید پیدا کردن حداقل یک بسته از ران مرغ, برخی از گوشت و شاید برخی از گوشت خوک. اغلب شما پیدا کردن حتی بیشتر از آن. چون درست مثل مادر من بود وقتی که من در حال رشد بود تا من را از یک نقطه به سهام تا در گوشت زمانی که آن را در فروش, پس از آن من پاپ آن را در فریزر برای بعد. من تکیه به خرید و انجماد گوشت و حتی بیشتر در طول چند ماه گذشته — همه چیز از سینی های بزرگ از گوشت چرخ کرده و گوشت خوک كمر به خانواده بسته های مرغ و سوسیس.

آن را ساخته شده من احساس می کنم آماده شده و سازمان یافته است. اما وقتی به من گفت مادر من در مورد فریزر مسافت او اشاره کرد که یک گام بسیار مهم نادیده گرفته شده قبل از انجماد است که همه گوشت.

شما باید در بخش گوشت را قبل از انجماد

با وجود داشتن تماشا مادر من انجام این کار تمام وقت در طول چند دهه گذشته, من به طور کامل نادیده گرفته شده تقسیم بزرگ بسته گوشت به کوچکتر غذا به اندازه بخش قبل از stashing آن را در فریزر. من خطا به معنای پیدا کردن یک راه برای استفاده از دو کیلو گوشت چرخ زمانی که همه من نیاز به یک و پخت و پز فوق العاده-فوق العاده-بزرگ دسته ای از مرغ.

حتی اگر من مادر است دیگر پخت و پز برای یک جدول کامل از گرسنه خواران او هنوز اقدام به خرید خانواده بزرگ بسته مرغ, گوشت خوک غول كمر و چند پوند سینی از گوشت چرخ کرده به دلیل پوند برای پوند آن معمولا کمتر گران است. این بسته های بزرگ از گوشت در حال راه بیشتر از او خواهید طبخ در یک جلسه اما خوب است چرا که قبل از انجماد گوشت برای او تقسیم همه چیز به بخش او باید برای یک وعده غذایی است. سپس او اضافه می کند آن را به یک کیسه فریزر برچسب و تاریخ کیسه و سهام آن را در فریزر.

Portioning گوشت چشمگیر می سازد آن را بسیار آسان تر برای رسیدگی به زمانی که شما باید آن را از فریزر بعد; شما فقط آنچه شما نیاز دارید بنابراین شما کمتر احتمال دارد به هدر هر گونه مواد غذایی است. و آن را به معنی روز خود را با استفاده از نیروی بی رحم برای شکستن از هم جدا منجمد هم مرغ ران مرغ یا دیدم از طریق منجمد-جامد آجر از گوشت گاو است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن