در طول هفته گذشته, اب زیر کاه, کیک به شکل کروک, توالت, مقاله, گیاهان صابون و دیگر قطعا غیر-کیک-همه چیز — رفت و ویروسی با تشکر خوشمزه جیر بیان حقیقت ساده “این همه کیک.” برخی از آنها کمی بیشتر اشتها آور به شکل مواد غذایی مانند نارگیل, موز, پیتزا و یا یک مخلوط کوره اما تعداد کمی از کیک در حدود چهار دقیقه از کار ترکیه بیکر طوبی Geçkil تا به حال چیزی برای انجام با مدل های خود را از آنهایی که غیر قابل خوردن.

پس از کلیپ ویروسی رفت و در جولای 8, الگوهای رفتاری بسیار ظهور کرده اند بر روی اینترنت با دیگر کیک یا غیر کیک تقلید از وحشتناک (سینه مرغ) به کمدی مانند برش به چیزهایی در اطراف خانه برای دیدن اگر آنها کیک. اما جوک کنار هنر trompe l’oeil برای “فریب چشم” مدت طولانی است که بخشی از فرهنگ آشپزی — pavlovas که شبیه تخم مرغ, مرنگ قارچ و دیگر چشمک-چشمک انواع جوک.

اما به عنوان یک بازدید کننده به طور منظم به مکزیکو سیتی و تاکو متعصب وجود دارد یک کیک که رفت ویروسی ماه پیش — هر چند در مقیاس کوچکتر از خوشمزه tweet — که من با وسواس: این pozole کیک.

ساخته شده توسط شهر مکزیک نانوایی Bendito نقاشی با مداد رنگی (خجسته کیک که آنها هستند) این ویدیو نشان می دهد ساخت و به جای تخریب کیک حق را به نوعی کاسه سرامیک و همه چاشنی برای خماری-درمان hominy سوپ. او همچنین یک نسخه سریعتر در Infinite. اگر کیک به شکل غذاهای مکزیکی هستند با جم خود (و آنها بسیار معدن) او همچنین گلدان ذرت: نقاشی با مداد رنگی و یا Esquites — کیک یا ذرت? و البته tacos کامل trompo یا چرخش, تف, از کدام گوشت برای al پاستور برش و کوچک برش آناناس که با آن.

مورد علاقه خود را چه اب زیر کاه کیک ؟

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de