این جادویی 2-ماده 2 دقیقه Oreo, لیوان, کیک, به نظر می رسد عجیب و غریب, اما آن را مانند طعم یک رویا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مثل بقیه دنیا از من گرفته تا استرس پخت در ماه های اخیر. شور کارامل کیک های شکلاتی, وانیلی, کیک, با, کرم, پنیر, پوشش, flourless کیک شکلاتی — شما نام آن را و من احتمالا سعی کردم از دست من در آن (و مصرف گفت: دسر برای “صبحانه.”) اما در حال حاضر که زندگی واز کمی شلوغ و پخت مواد گذاشته شده اند unstocked من متوسل به کمتر گزینه های پیچیده.

به طور معمول, هنگامی که من نیاز به یک شیرین ثابت در زمان بحران من یک فن از یک پاینت از بن و جری (Phish مواد غذایی مورد علاقه) یا ساده کاسه توت با خامه. اما اعتراف من از دست, پاداش, فرایند خلاق شلاق چیزی. من فقط نیاز به پیدا کردن کاری آسان است.

خوشبختانه من شبانه Infinite scrolling مراسم پرداخت. من کشف “ساده ترین در جهان قرنطینه snack”: یک microwaved Oreo-و-شیر ترکیب. آن را نه تنها به نظر می رسد خوشمزه اما در آن طول می کشد کمتر از دو دقیقه را تنها با استفاده از دو مواد تشکیل دهنده و نمی خواهد به نوبه خود آشپزخانه خود را به یک منطقه فاجعه — شما فقط باید خود را در لیوان و چنگال برای شستن بعد از آن.

من سعی کردم در ساخت 2-عنصر Oreo, لیوان, کیک

ساخت دسر یک فرآیند ساده است. برای اولین بار من اضافه شده شش Oreos به یک فنجان قهوه پر آن را تا حدود نیمه راه با 2% شیر و سپس خرد کوکی ها تا مخلوط شبیه خاک. (راستش من یادآور آن کسانی که خاک فنجان با چسبنده کرم از مدرسه ابتدایی.) سپس هر TikTokker دستورالعمل من microwaved لیوان 75 ثانیه است. دسر آمد داغ و چسبناک و بوی الهی است. مانند کوکی ها و شیر بر روی استروئیدها.

افشای کامل: من gluten-free, بنابراین من متاسفانه از دست رفته را مزه (توجه داشته باشید به خود: سرمایه گذاری در برخی از, gluten-free, Oreo جایگزین). اما با توجه به من لبخند, شوهر, معجون طعم مانند “گرم خمیر کیک” و “او قطعا می خواهم آن را بخورم دوباره.” بیش از حد بد برای او بچه ها من خوردند مانده Oreos!

آیا شما سعی کردم این دسر-میان وعده هیبرید? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>