این عظیم $11 کیسه Sriracha بادام داغترین چیز در باشگاه سام در حال حاضر

خرید در حال حاضر گرایش به انجام با سر پایین چشم در لیست تلاش برای بدست آوردن آنچه که مورد نیاز است و خارج شدن از فروشگاه با خیال راحت و کارآمد است. که خوب است برای سلامت جامعه است اما کمی غمگین برای مردمی که عاشق خرید مواد غذایی — لذت مرور راهرو به دنبال محصولات جدید و جذاب پیدا کردن تنقلات به خانه آورد. بدون که همه ما باید به اینترنت برای پیدا کردن انواع ضربه خرید که ما می توانیم باز و پاپ به دهان ما در حالی که ما شراب خواری سری Netflix را نشان می دهد. مثل, مثلا, جدید Sriracha بادام در حال حاضر برای فروش در باشگاه سام.

دیگر وجود دارد Sriracha بادام در بازار هستند اما این تنها آنهایی که ساخته شده در مشارکت با اویی Fong — سازندگان اصلی Sriracha با rooster در بطری. این کالیفرنیا بادام بو داده در روغن بادام زمینی و چاشنی به مزه درست مثل معروف سس. سام باشگاه بسته است که 24 اونس — یک و نیم پوند — آجیل برای $10.98. اگر شما نمی خواهید به آن را از طریق تمام است که در یک صندلی بدون نگرانی به عنوان آن می آید با یک resealable زیپ آنها را تازه نگه دارید.

فراتر از وعده آنها کار خوبی برای چاشنی سالاد از آنجایی که آنها در حال حاضر تمام شیلی سیر و سرکه طعم شما می خواهم می خواهم همراه با بحران خوب با شکوه. و یا سعی کنید آنها را در ترکیب با برخی از میوه های خشک برای ایجاد یک گرم و شیرین دنباله مخلوط. به عنوان یک جایگزین شما می توانید سر و صدا آنها و استفاده از آنها را به بالا هر نوع خوش طعم ترش سبزیجات بخار پز یا نرم ظرف سیب زمینی و یا استفاده از آنها برای ایجاد یک پوسته برای یک قطعه از ماهی است.

آن را تقریبا مانند ما در یک جهان که در آن ما در حال حاضر قرار داده Sriracha تقریبا بر روی هر چیزی و این بادام فقط آن را همه آسان تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>