ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Nespresso است به قهوه چه کادیلاک به ماشین. ساخت بی عیب و نقص است. هر کس می خواهد به خود و کسانی که در حال حاضر یکی به سادگی نمی تواند بدون آن انجام دهد. تنها دردسر? آنها می تواند بسیار گران است. اما خبر خوب این است که نقره نسخه بسیار دوست داشتنی Nespresso توسط دلونگی VertuoPlus است که در حال حاضر در فروش برای عظیم 50 درصد خاموش (!!) در Williams-Sonoma. در حالی که چندین Nespresso مدل را انتخاب کنید از نویسنده های ما دانا به نام VertuoPlus بهترین چیزی که او یک آشپزخانه در یک دهه پس از سقوط در عشق با یکی در فرانسه Airbnb. و در 125 دلار (به طور معمول $250) آن را مطلق سرقت!

Nespresso VertuoPlus با این نسخهها کار درست مانند دیگر غلاف مبتنی بر سیستم قهوه. به سادگی خود را وارد قهوه غلاف و با لمس یک دکمه VertuoPlus brews خود را انتخاب قهوه یا اسپرسو. از آنجا VertuoPlus عمل می کند بیشتر شبیه به یک شخصی قهوه ربات: یک سیستم کامپیوتری می خواند بارکد در غلاف خود و نیروی گریز از مرکز استفاده می شود برای دم کردن قهوه. حتی با اضافه کردن و از بین بردن غلاف موتوری است! سلام دوست ساخت قهوه در آینده است.

اما شما نه تنها ساخت قهوه به طور منظم. این معامله شامل Aeroccino 3 milk frother که به طور معمول قیمت 100 دلار! بنابراین علاوه بر قوی شات اسپرسو یا قد بلند Americano شما همچنین می توانید cappuccinos lattes و قهوه-فروشگاه تخصص مناسب در آشپزخانه خود را. و به عنوان نویسنده ما اشاره کرد: “این یک درمان کوچک که هزینه یک دلار و بله, آن می افزاید اما کسری از آنچه که من می خواهم در یک کافی شاپ.” و فقط مانند یک فانتزی کافی شاپ های VertuoPlus شلاق تا کرما — که ضخامت لایه کف قهوه ساخته شده از روغن در دانه های قهوه — که باعث می شود برای غنی رضایت فنجان جاوا که شما می توانید لذت بردن از خود را در لباس خواب (بر خلاف در کافی شاپ).

در نهایت اگر شما به دنبال به شلاق تا barista-سطح قهوه نوشیدنی در صفحه اصلی این دستگاه برای شما مناسب است. فقط نگه داشتن در ذهن که این فروش به پایان می رسد دوشنبه پس همین حالا بر روی شانس خود را برای داشتن کادیلاک از سازندگان قهوه — در کسری از قیمت می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de