این مهره شیر ساز من را نگه می دارد در آینده پر از شیر بادام

Healthyish را دوست دارد آن است که ما ستون هفتگی که در آن ما به شما بگویم در مورد چیزهایی که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند. دیدن گذشته ما توصیه در اینجا!

مهره شیر دارای جایگاه ویژه ای در آشپزخانه اکوسیستم. خواستار آن یک ضرورت ممکن است کشش به عنوان یکی می توانید یک وعده غذایی از شیر بادام به تنهایی (و سیاه و قهوه است که هنوز هم قهوه و بنابراین همیشه خوش آمدید حداقل در کتاب من). هنوز چند ماه از پخت و پز تقریبا در همه وعده های غذایی در خانه روشن ساخت که در تمام صبحانه های مورد علاقه من از چیا پودینگ مخلوط بی نهایت ساده تر با یک شیشه شیر مهره در یخچال.

در حالی که به حداقل رساندن سفرهای من به فروشگاه من می خواستم برای پیدا کردن یک راه به من برآورده alt-شیر اشتها بدون overfilling یخچال من با ظروف. من می خواهم flirted با ساخت خود من شیر بادام از ابتدا در گذشته اما خیساندن و خشک کن های بزرگ مقادیر خام و آجیل و کثیف است و فعالیت های که ارزان نمی آید. و من همیشه در مدیریت برای میان وعده و یا طبخ راه من از طریق مهره ذخیره کردن قبل از من در واقع پیدا کردن زمان برای شیر. سپس یک همکار با نوک انگشتانش من را به جوی “گیاه پایه” یک قفسه پایدار مهره شیر تمرکز کنید.

اجازه دهید این رکورد نشان می دهد که Healthyish ویرایشگر آماندا شاپیرو و من سعی کردم راه بیش از سهم منصفانه ما را از مهره شیر کنسانتره در طول سال است و این یکی از بی نهایت creamier از بقیه است. تنها عنصر blanched بخار-پاستوریزه بادام یا کاشو; این در واقع مانند یک unroasted به راحتی امولسیون کره مهره. همه شما نیاز به یک ماشین مخصوص مخلوط کردن برخی از آب و 30 ثانیه است.

یک شیشه باعث می شود 27 فنجان شیر مهره است که می تواند سرما در یخچال تا یک هفته—یا 13.5 فنجان اگر شما دو مقدار تمرکز برای ایجاد فوق العاده لوکس بافت. من تقسیم تفاوت با نسبت چهار قاشق غذا خوری از تمرکز به سه فنجان آب که بازده لطیف با شیر خالص عطر و طعم دیوانه و یک اشاره از شیرینی طبیعی.

نسبت به خرید آن واحد ظروف alt شیر در فروشگاه من صرفه جویی در به طور متوسط از $7—به علاوه من قطع در بسته بندی و به حداقل رساندن فضا در آن طول می کشد به کشتی است. (یک نکته در بسته بندی: راهنمای حرکت تند و سریع می آید محکم پلاستیکی وان. من آرزو می کنم آن شیشه ای بود اما آن را کاملا مناسب برای استفاده مجدد شود به عنوان سس سالاد یا یک شبه جو ظرف.)

هر جمعه من را به من ماشین مخصوص مخلوط کردن به خودم را برای هفته پیش رو. من نمی دانم چه رابطه و یا فروشگاه مواد غذایی را مانند نگاه در یک ماه, اما من می دانم که من باید مهره شیر در یخچال.

همه محصولات برجسته در Healthyish به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>