این محبوب روزمره آشپز چاقو از یکی از مارک های مورد علاقه است که 71 ٪ خاموش در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تابستان است که شما? با آب و هوا گرم تا مزارع محلی در نوسان کامل است و بسیاری از ما پیش بینی ما برای اولین بار CSA جعبه های این فصل است. که به معنای یک چیز: شما در حال رفتن به نیاز به یک خوب چاقو به شکستن تمام محصولات تازه خود را! اگر شما هنوز هم در شکار برای روزمره کامل چاقو نگاه هیچ بیشتر از Zwilling جاری عظیم کارد و چنگال فروش. وجود دارد بسیاری از معاملات خوب را انتخاب کنید — از جمله ما دنده pro شارون چاقو مورد علاقه بلوک (64 درصد!) — اما ما چشم ما بر روی نام تجاری 7 اینچ آشپز چاقو که می تواند تکه و تاس و ریز ریز کردن همه چیز مانند یک رئیس! به طور منظم در قیمت $170 چاقو مشخص شده است را به 50 دلار از هم اکنون تا ژوئن 19. اومم بله که عظیم 71 ٪ خاموش!

ما طرفداران بزرگ از Zwilling J. A Henckels و 8 اینچ چاقو و حتی آن را به ما بهترین آشپز چاقو و 2020 Kitchn ملزومات لیست. در حالی که این خاص چاقو فقط یک اینچ کوچکتر در راه شما در حال گرفتن کوتاه مدت تغییر کرده است. کوتاه تر تیغه در واقع باعث می شود چاقو فوق العاده همه کاره و مناسب برای هر روز, سفت, برش خرد کردن و dicing مشاغل بزرگ و کوچک است. آن را می توانید صدای تیز و تند از طریق یک توده ای از سبزی تازه را gremolata برش دقت تاس از گوجه فرنگی برای پیکو د گالو تکه از طریق مرغ و غذاهای دریایی برای شام entrees و گوشت چرخ کرده, کرفس, برای سالاد مرغ. آن را نیز به اندازه مناسب برای شاخص های کوچکتر تشکیل دهنده مانند chilis یا سیر زمانی که شما می خواهید تاب حرکت چاقو بریده شده نمی تواند.

مانند بسیاری از Zwilling را بیمه چاقو خطوط 7 اینچ آشپز چاقو به طور کامل جعلی معنی تیغه از مد افتاده است از یک قطعه فلز که اجرا می شود از پاشنه تا نوک چاقو. این چاقو تعادل که باعث می شود آن را آسان برای کنترل بنابراین شما نه تنها می تواند امن تر در حالی که با استفاده از آن را اما همچنین قادر به خرد بیشتر بدون اینکه خسته شویم. تیغه مواد نیز بسیار منحصر به فرد از آن گردد با استفاده از یخ-سخت شدن فرایند است که باعث می شود آن را محکم و تیز و مقاوم در برابر خوردگی. این نوع از هشیاری است که کلید برای کار با فیبری و سبزیجات مانند کدو و یک پاداش برای هر کسی که نیست یک فن از sharpening چاقو خود.

برای $50 جعلی چاقو از هر اندازه که عمده سرقت, اما 7 اینچ چاقو آشپز واقعا یک برش بالاتر: این کاربر پسند یابو که شما را به پخت و پز روزمره یک کل خیلی آسان تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im