این ریواس Daiquiri مورد علاقه من است راه به مصرف ریواس

به انجمن خوش آمدید هرگز شکست یک ستون هفتگی که در آن ما موم شاعرانه در مورد دستور العمل های که هرگز اجازه دهید ما به پایین.

Thrumppp. که پنج پوند ریواس بودن kerplunked به من تنه در دیترویت شرقی بازار تماس وانت آخر هفته گذشته. من تا به حال برای رزرو که ترش stalky علف های هرز یک هفته پیش! پنج پوند کیسه های تنها! خوب! اما ریواس—و یا به عنوان من آن را تلفظ کنند و در شاهزاده خانم عروس “mawwiage” صدای وو-BAHBBB—چیزی است که به کرات در مورد.

کیک, کیک galettes قهوه ای و کره و مربا میله های زندان! عجیب و غریب سرحال-کرفس می شود شیرین و دارای مزه تند هنگامی که آن را پخته و شاید مهمتر از حفظ آن زرق و برق دار صورتی رنگ را در یک راه بنفش مارچوبه خواسته های آن می باشد. ریواس غرور است.

به همین دلیل است که راه مورد علاقه من برای بازی کردن با آن است به صورتی فروتن ریواس daiquiris دستور العمل حسن نیت ارائه میدهد از کلر Saffitz. دستور او نیاز به ساخت یک ریواس شربت ساده و برخی از نور بالاتنه کار—کوکتل تکان دادن. اما این هرگز مرا متوقف شده قبل از.

من وقتی ریواس در فصل.

پس از من شربت فشرده در برخی از آب لیمو و اجازه دهید آن را سرد آن کوکتل زمان. من کشیده تعریف daiquiri شامل تکیلا بود که من از رم و پس از آن من ساخته شده یکی با جین برای مادرم-را-از-قانون چرا که او به عنوان retells آن “آخرین باری که من تا به حال تکیلا من دستگیر شدند.”

اما لطفا همین حالا هشدار حرفه ای کوکتل مردم است. رم, تکیلا, ودکا, مهتاب, هر چه! ترکیبی از شیرین-ترش ریواس آب آهک و مشروبات الکلی است موفق اثبات است. از خانواده آن را دوست داشتم. “Wooobahb!” ما گفت که ما clinked ، من پشیمان نمی ساخت دو دسته. تا سال آینده.

آن را:

rhubarb daiquiri

ریواس Daiquiri

این شربت فقط برای کوکتل. احساس رایگان به هم بزنید هر اونس به باشگاه نوشابه های آسان برای نوشیدن.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>