این قانون شکستن بهار مخلوط راز بهتر, در خانه, سالاد

پیاده روی پایین بخش تولید از هر فروشگاه مواد غذایی و شما پیدا کردن کیسه های بی شماری از بهار مخلوط کنید. در هم

توسط DASTESALAMATT در 28 خرداد 1399

پیاده روی پایین بخش تولید از هر فروشگاه مواد غذایی و شما پیدا کردن کیسه های بی شماری از بهار مخلوط کنید. در همه جا حاضر و ترکیب, سالاد ساخته شده از خفیف سبزی مانند اسفناج و romaine شده است رفتن به پایه برای ساخت و ساز DIY سالاد برای آنچه احساس می کند مانند برای همیشه لطفا برای. اما بسیاری از این قبل از مخلوط کیسه های شیرین و مطلوب و انجام هیچ چیز به منظور بهبود عطر و طعم سالاد خود.

با مناسب ترکیب سالاد, اما شما می توانید خود را ایجاد کنید بهار مخلوط است که هر دو رنگارنگ و خوش طعم. Radicchio می افزاید: تلخی منداب آشنایی یادداشت های تند و سبزی تازه اضافه کردن عمق و طعم است که سبزها به سادگی نمی تواند. در اینجا چگونه به بهار مخلوط ارتقاء آن را سزاوار است.

یکی از ساده ترین راه برای اضافه کردن عطر و طعم به سالاد خود را برای مبادله خفیف سبزی مانند اسفناج و romaine برای پررنگ تلخ و آنهایی که. این نوع از سبزی اضافه کردن یک تن از عطر و طعم است که جفت کاملا با روشن punchy vinaigrettes. مخلوط ما با استفاده از ترکیبی از بلژیک endives و radicchio برای اضافه کردن یک دلپذیر تلخی و پاپ از رنگ. این دو سبزی رایج ترین تلخ سبزی در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی, اما اگر شما نمی توانید آنها را پیدا کنید شما می توانید جایگزین سایر تلخ سالاد سبز. Mizuna و شاهی خواهد هر دو به خوبی کار می کنند.

پرتاب گیاهان به یک سالاد مخلوط است یک راه عالی برای اضافه کردن طراوت پیچیدگی و یک پاپ غیر منتظره از عطر و طعم. درمان آنها را درست مثل شما می توانید هر گونه کاهو اضافه کردن آنها را به کاسه مخلوط کردن و ریختن آنها را با پانسمان. ترفند این است به استفاده از گیاهان دارویی است که در حال ظریف و برگ نه جنگلی. اجتناب از گیاهان دارویی مانند مریم گلی و رزماری و آویشن و به جای رفتن با گیاهان مانند نعناع, شوید, گشنیز, جعفری و ریحان. مقدار و نوع گیاه استفاده شما واقعا تا به شما.

ادامه مطلب: ما سعی کردیم 5 روش برای نگهداری سبزی تازه در بر داشت و یک برنده روشن

چگونه به استفاده از این مخلوط بهار

این سالاد مخلوط می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فقط در مورد هر سالاد که خواستار سنتی بهار مخلوط کنید. نگه داشتن در ذهن است که مخلوط تر است ومزه در مقایسه با معمولی خود را با سالاد مخلوط کنید تا سالاد شما جسورانه و روشن تر است. این امر به ویژه برای سالاد ساده که می تواند با استفاده از یک لایه اضافی از عطر و طعم.

مخلوط نیز خوشمزه همه خود را در آن پرتاب مورد علاقه خود را با سرکه بریزید و خدمت عنوان شده است. ما توصیه می کنیم پانسمان آن را در ما punchy 1:1 سرکه بریزید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب