این ساده نان تست فرانسوی دستور فقط پنج مواد تشکیل دهنده

در اینجا چگونه آن را: نگاهی به 6 برش نان سفید و قطع آنها را به سوم به طوری که آنها در نوار (این به شما بیشتر ت

توسط DASTESALAMATT در 17 تیر 1399

در اینجا چگونه آن را: نگاهی به 6 برش نان سفید و قطع آنها را به سوم به طوری که آنها در نوار (این به شما بیشتر ترد گوشه و هر کس دوست دارد ترد گوشه). بعدی را روی خمیر را در یک ظرف پخت کم عمق, ماهوت پاک کن زدن 3 بزرگ تخم مرغ, 1 فنجان آب پرتقالو یک چلپ چلوپ از عصاره وانیل (حدود 2 قاشق چای خوری) تا به خوبی ترکیب شده است.

در غیر چوب کتری حرارت ½ فنجان روغن گیاهی و با حرارت متوسط. (من می دانم این است که مقدار زیادی از نفت اما ما در حال سرخ کردن نان تست فرانسوی. و به من اعتماد آن را به ارزش آن است.) کار با چند قطعه در یک زمان شیب نان نوار را به تخم مرغ خمیر و کت هر دو طرف است. انتخاب کنید تا به نان و اجازه دهید بیش از حد خمیر چکه کردن و حرکت به سرعت به طوری که نان نمی شود اشباع با خمیر.

بلافاصله پس از انتقال به ماهی تابه خود را و شروع به سرخ کردن. (من می خواهم به سرخ 5-7 قطعه در یک زمان بنابراین پان است به سر می برند.)

سرخ برای حدود 2 دقیقه در هر طرف و یا تا زمانی که طلایی قهوه ای از همه بیش و سپس انتقال به یک حوله کاغذی-صف بشقاب یا یک خنک کننده رک مجموعه بیش از یک ورق پخت.

Gooma در خدمت او نان تست فرانسوی با شربت افرا گرم کره بادام زمینی و یک توده ای از بیکن در سمت. او اغلب قرار می دهد از یک دسته تازه بر روی میز به عنوان به زودی به عنوان شما به پایان رسید به دسته های قبلی درست کار و عشق! شما همچنین می توانید دارچین بپاشید و شکر در بالا و یا در خدمت نان تست فرانسوی مورد علاقه خود را با مربا و میوه های تازه.

من نمی توانم تاکید کنم که چقدر خوشمزه و ساده این دستور العمل است. من احساس می کنم عشق و پذیرش Gooma هر بار که من او را نان تست فرانسوی. با تشکر از شما برای گرفتن من در Gooma.

پل وانگ یکی از افتتاح سرآشپزها در چیز بی نظیر, BA جدید بهترین رستوران 2018. او در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک آشپز خصوصی در سیاتل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن