همه می دانند که کباب نهایی راه برای طبخ سبزیجات. آن را تبدیل ساده تابستانی سبزیجات به چیزی دودی سوخته و دیدنی. فروتن گوجه فرنگی تبدیل به کاملا متصلب زیبایی سرشار متمرکز گوجه فرنگی عطر و طعم و کلم بروکلی می شود ترد سیاه و خوشمزه است. فقط وجود دارد هیچ دیگر روش پخت و پز است که در مقایسه با آن است.

و در حالی که به سادگی پرتاب سبزیجات در کوره با هیچ چیز بیشتر از نمک و فلفل می تواند در نتیجه نسبتا شام خوشمزه وجود دارد یک روش است که می توانید آنها را حتی بتr. ساده و در دست کردن ترفند که باعث می شود کبابی سبزیجات خوش طعم و لطیف و حتی می تواند به شما صرفه جویی در برخی از زمان. روش من صحبت کردن در مورد ؟ خواباندن سبزیجات درست مثل شما می توانید یک برش از گوشت. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

چرا در آن بخیسانید سبزیجات خود را?

خواباندن سبزیجات ساده ترین راه برای بر انگیختن آنها را با یک تن از عطر و طعم. آن را بسته و آنها را با جسورانه عطر و طعم شما فقط می توانید هر راه دیگر. سبزیجات در واقع جذب برخی از سرکه کمک به فصل آنها را از داخل به خارج است. همه شما باید انجام دهید این است شیر یا خط سبزیجات خود را در ترشی مورد علاقه خود را و اجازه دهید آنها را به نشستن. که در آن است. (توصیه می کنیم به حول و آنها را در یک زیپ بالا baggie تا همه چیز را آسان تر است.)

و به عنوان یک پاداش خواباندن سبزیجات در واقع می تواند به شما صرفه جویی در برخی از زمان. چون ترشیجات در حال حاضر حاوی ادویه و روغن همه شما باید انجام دهید این است که شیر یا خط آنها را در کوره; هیچ روغن اضافی مورد نیاز است. آنها می توانند مستقیما از سرکه برای گریل بدون نیاز به دوباره فصل است. نه تنها آنها طعم بزرگ, اما آن را به شما صرفه جویی در وقت شما. برنده-برنده.

چه نوع سرکه باید استفاده کنم ؟

با استفاده از حق سرکه در واقع می تواند کمک به سبزیجات خود را قهوه ای و کاراکتر در حالی که کبابی. چگونه ؟ چون قند در ترشی (که آیا از عسل, شربت افرا یا آب میوه) caramelizes و آشنایی سبزیجات است که امضای سوخته و طعم. اما شما باید مراقب باشید در هنگام انتخاب خود را از سرکه به عنوان با استفاده از یک است که بیش از حد شیرین می تواند باعث سبزیجات خود را به سوزاندن.

ترشیجات مانند فروشگاه خرید کباب با سس ترش و شیرین, سس و سرکه لعاب تمایل به سوختگی اگر پرتاب در کوره بیش از حد باعث ذغال سنگ است که می تواند خود را به سبزیجات طعم تلخ است. به جای استفاده از ترشیجات که بیشتر مبتنی بر نفت به جای ضخیم و پر رو. یک ترکیب ساده از روغن زیتون و آب لیمو و ادویه با این نسخهها کار فقط جریمه نقدی و یا سعی کنید یک خانه یا بطری سرکه بریزید. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن شیرینی به شما ترشی چند قاشق غذاخوری عسل و شربت افرا یا قند خواهد بود فقط خوب است و نباید باعث هر گونه مسائل.

چه مدت باید در آن بخیسانید من سبزیجات?

همانطور که برای چه مدت به marinate سبزیجات خود را? نرم سبزیجات (مانند قارچ و گوجه فرنگی) تنها نیاز به حدود 10 تا 15 دقیقه در حالی که heartier سبزیجات (مانند گل کلم یا سیب زمینی) می تواند بسیار طولانی — حتی یک شبه. شما می خواهید سبزیجات خود را برای جذب ترشی عطر و طعم, اما شما نمی خواهید آنها را به خیس بنابراین نگه داشتن چشم در بیشتر ظریف سبزیجات به مطمئن شوید که آنها نمی افتد از هم جدا.

بیشتر بخوانید: 30 ترشی خوشمزه ی دستور غذاها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de