این کوچک اما درخشان نکته باعث می شود سالاد ماکارونی خیلی بهتر

سالاد ماکارونی بسیار خوبی را پیش رو ظرف سمت. شما می توانید دبستان تمام مواد را در پیشبرد بازی شیر یا خط آنها را با پانسمان و لذت بردن از آن در تمام طول هفته. اما مشکل سالاد ماکارونی است که این امر منجر به خشک کن و کمتر ومزه به عنوان روز رفتن. ماکارونی جذب سس سالاد looses درخشش خود را و طعم دهنده ها خاموش. مطمئن شوید که آن را هنوز هم سلیقه خوب است, اما آن را تقریبا به عنوان پر جنب و جوش به عنوان اولین روز شما آن را. خوشبختانه, یک راه حل ساده است که شما را تضمین می سالاد ماکارونی باقی مانده است به عنوان روشن و جسورانه به عنوان اولین روز شما آن ساخته شده است. را حل کند ؟ سس سالاد پاستا دو بار. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

پانسمان را دو بار سالاد ماکارونی

راز ساخت سالاد ماکارونی خوشمزه در پیشبرد لباس است که آن را دو بار. اولین بار باید هنگامی که ماکارونی است که هنوز هم گرم و پس از آن می توانید به راحتی جذب پانسمان. تنها اضافه کردن حدود نیمی از این مقدار از پانسمان شما معمولا خواهد و فکر می کنم از آن به عنوان یک ترشی. ماکارونی سبزیجات و پنیر هم برای جذب پانسمان و در عطر و طعم اضافی. آنها جذب چاشنی از پانسمان حصول اطمینان از هر نیش است به عنوان خوش طعم به عنوان امکان پذیر است.

بار دوم شما باید آن را درست قبل از خدمت شما سالاد. فکر می کنم از این به عنوان نهایی خود را پانسمان مرحله اضافه کردن رطوبت و درخشش و یک لایه اضافی از عطر و طعم. در این نقطه سالاد ماکارونی را جذب کرده اند همه از پانسمان از اولین بار شما آن را پس از آن شدت بیشتری نیاز دارد. این مانع از آن از خشک بودن و مزه می دهد و آن را بزرگ جسورانه عطر و طعم آن طعم به عنوان تازه به عنوان اولین روز شما آن ساخته شده است. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک اتلاف وقت به لباس آن دو بار اما آن را واقعا ارزش تلاش اضافی. به من اعتماد کن.

چند راهنمایی برای ساخت سالاد ماکارونی در پیشبرد

در علاوه بر این به سس سالاد خود را دو بار در اینجا چند راهنمایی های بیشتر شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که تهیه سالاد ماکارونی جلوتر از زمان.

1. ترک کردن سبزی های برگ دار. اگر شما دستور العمل های تماس برای اضافه کردن سبزی های تازه مانند منداب یا اسفناج صبر کنید تا آخرین لحظه به آنها اضافه کنید. (و یا جلوگیری از این دستور العمل در مجموع اگر وعده غذایی شاخص است که هدف اصلی خود را.)

2. اجتناب از دستور العمل است که به پنیر نرم — یا تعویض آنها. ظریف پنیر مانند chévre و فتا تمایل و یا خیس و سقوط از هم جدا هنگامی که در لباس پوشیدن, بنابراین اجتناب از استفاده از آنها را اگر شما برنامه ریزی برای دبستان سالاد خود را در پیشبرد. سخت ترین پنیر خیلی گزینه های بهتر و تازه ماندن برای چند روز.

3. برای چک کردن چاشنی. بعد از اینکه شما بازی شیر یا خط خود را سالاد ماکارونی در سس برای بار دوم مطمئن شوید که به بررسی آن برای ادویه برای دیدن اگر آن نیاز به نمک اضافی. طعم تمایل به تغییر و آن را به عنوان سنین بنابراین تعجب نکنید اگر به آن نیاز دارد بیشتر است.

آماده به پخت و پز ؟ در اینجا برخی از دستور العمل های سالاد ماکارونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>