این دودی چراغهای دنده دستور العمل عملا کامل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر وجود دارد هر کسی که باید بدانید که چگونه برای آماده سازی کامل-فر پخته سخت بازپرسی کردن از دنده آن Meathead Goldwyn. Goldwyn بنیانگذار و ناشر AmazingRibs.com 15-year-old سایت به بیش از یک میلیون کباب و کباب علاقه مندان در هر ماه. او همچنین نویسنده نیویورک تایمز“بهترین فروشنده Meathead: علم از کباب و کباببود که همچنین به نام های جنوبی زندگی می کنند به عنوان یکی از 100 بهترین آشپزی از همه زمان.

وقتی که آمد آن زمان به جنگ کردن بهترین پخته دستور العمل های دنده من بلافاصله اضافه Meathead دستور به مخلوط. خواهد خود را در داخل دنده بود به عنوان شگفت انگیز به عنوان وعده داده شده ؟ من نمی توانستم صبر کنید برای پیدا کردن.

چگونه به Meathead را دودی, دنده داخلی

شما شروع به ساخت Meathead را ممفیس گرد و غبار ادویه مالش با چند تغییرات کوچک است. اصلی rub ساخته شده است با شکر قهوه ای و شکر سفید, فلفل قرمز, پودر سیر, فلفل سیاه, زمین, زنجبیل, پودر پیاز و پودر رزماری اما دستور العمل دنده خواستار دودی نسخه از سیر و پیاز و نمک و فلفل قرمز. هیچ یک از فروشگاه های مواد غذایی محلی از جمله تخصص ادویه فروشگاه انجام دودی و سیر و پیاز و یا نمک, اما من قادر به خرید تست پودر پیاز و فلفل قرمز دودی. نیز وجود دارد یک گزینه به نم نم دنده با پراگ پودر #1 به تقلید از یک حلقه دود اما پس از این مرحله صرفا برای به نظر می رسد, من تصمیم گرفتند. گرد و غبار دستور باعث می شود مقدار زیادی بنابراین من نصف دستور بود و هنوز هم در سمت چپ با مقدار زیادی برای دور بعدی از دنده.

حذف غشاء و تر و تمیز دنده بیش از حد چربی است. کاهش دنده در نیمه و محل هر یک را در یک گالن اندازه کیسه زیپ بالا. رقیق و دود مایع با مقدار مساوی از آب بریزید و نصف سرکه را در هر کیسه و marinate برای یک ساعت. حذف دنده از ترشی و فصل را با نمک و مالش مخلوط. داخل فویل بپیچید و روی یک ورق پخت. پخت به مدت دو ساعت در 225 درجه فارنهایت و سپس حذف از فویل و در ادامه به پخت برای دو ساعت به ترد پوست. تلنگر گوشت دنده به سمت پایین و قلم مو با سس باربیکیو (من استفاده می شود KC شاهکار اصلی سس باربیکیو طبق توصیه دستور العمل). داد و بیداد برای پنج دقیقه تلنگر برس گوشتی طرف با سس سپس با داد و بیداد دوباره تا شامپانی و کاراملی.

من صادقانه بررسی Meathead را دودی چراغهای دنده دستور العمل

این دنده ها به عنوان نزدیک به کامل به عنوان شما می توانید در فر. این گوشت آبدار و مناقصه کشیدن تمیز کردن استخوان با تنها مقدار مناسبی از نیش می زنند. و در حالی که من در ابتدا عصبی که Meathead دستور العمل تکیه بیش از حد به شدت در دود جایگزین برای عطر و طعم تند دود مایع ترشی mellowed شده به طور قابل توجهی پس از چهار ساعت در فر و melded خوشمزه با گوشت خوک. پس از روی لئامت دادن در زیر گوشتی که پر رو لعاب کاملا مهم و کاراملی.

با وجود داشتن همه توصیه می شود دودی ادویه من ادویه rub شد متعادل بود و در سطح خوبی از دودی undertones. من تنها qualm, با این دستور العمل این است که مالش خشک, لایه یا “پارس” نیست شرکت تا کاملا به عنوان به عنوان وعده داده شده در دو ساعت گذشته از هوا مثل آتش است.

اگر شما در حال ساخت شگفت انگیز دنده’ دودی داخلی, دنده, چند نکته

آیا شما سعی شگفت آور, دنده,’ دودی چراغهای دنده? به ما بگویید چه شما فکر می کنید در نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im