این گیاه خواری دستور غذا سوپ مرغ است که همه چیز من در مورد سوپ مرغ منهای گوشت

گیاه خواری به این معنا نیست پاینده در کلم بروکلی بخارپز و کاسه ماکارونی. در ستون ماهانه تقریبا مادام العمر گیا

توسط DASTESALAMATT در 2 اردیبهشت 1399

گیاه خواری به این معنا نیست پاینده در کلم بروکلی بخارپز و کاسه ماکارونی. در ستون ماهانه تقریبا مادام العمر گیاهی سارا Jampel را مقابله با پخت و پز, غذا خوردن, و مرور جهان گوشت-رایگان—حتی زمانی که مادر بزرگ او هنوز هم نمی داند که آنچه او می کند برای صرف شام.

اگر من تا به حال برای رفتن به یک گوشت بندر, من یک لیست ذهنی از آنچه که من می خواهم به غذا خوردن ، (شاید که عجیب و غریب است اما این واقعا خیلی متفاوت از نگه داشتن یک rolodex مشهور له? قصد ندارم به اتفاق می افتد اما سرگرم کننده را به تصور کنید؟) این یک لیست کوتاه, واقعا: خرچنگ اردک (آن را فقط می شود تا ترد) chorizo و مرغ. سوپ مرغ در خاص است. به عنوان یک گیاه خوار, من احساس می کنم مثل من از دست رفته هر بار که من بوی آن. (و اگر شما مانند "سارا چرا شما فقط خوردن سوپ مرغ در حال حاضر؟" من احترام سوال اما احساس می کنید مانند آن است که یک موضوع برای مقاله دیگری است.)

وجود دارد چند سبزی دوباره محیطهای مایع است که می تواند رسیدن به همان عمق و طعم و بدن به عنوان سوپ مرغ, اما این دستور العمل می کند. در 15 دقیقه من رو غنی مرزه کاملا chickenless اما مرغesque مایع است که باعث می شود من فراموش کرده ام کسانی که باتلاقی سبزی brews از گذشته است.

این شروع می شود با نرم شدن پیاز در روغن زیتون و سپس گریتینگ در سیر و اضافه کردن یک دسته علف و غیره از miso رب. شکستن miso رب را به چربی و پخت و پز آن را تا زمانی که آن را شروع به تیره و چوب به ته ظرف شما رسم کردن رطوبت caramelize قند و تشدید طعم درست مثل شما خواهد رب گوجه فرنگی.

اما در حال حاضر می آید واقعی کیکر: غرق مخمر تغذیه ایده که آمد از درخشان Andrea Nguyen's وگان pho. به تصرف قشنگ, دیوانه, شوري از مخمر تغذیه بدون اینکه سوپ لجن یا ریگ شما از ریختن آب گرم بر nooch اجازه دهید آن طعم نفوذ مایع و سپس پور طلایی بالا پشت سر گذاشتن ضخامت رسوب ،

شما می توانید در اینجا متوقف و با استفاده از سوپ به عنوان است—آن را واقعا به اندازه کافی خوب است به جرعه خواهد شد و جای هیچ گونه سبزیجات و لوبیا و یا حبوبات که در پرتاب ( ؟ ) آن. اما من شما را تشویق به بخش دوم از این دستور غذا ، با الهام از جنوب آسیا ظرف دهرن جی kadhi نخود آرد سرخ ماهی در سس گوجه فرنگی کوفته یک مخلوط ساده از آرد نخود (یک.k.یک. besan) ماست و سبزی. وقتی پختند در براث آنها به طور چشمگیری پف شدن مناقصه ها و مزایده اما هنوز toothsome نه چندان دور از نان فطیر توپ. اگر شما لازم نیست که آرد نخود شما می توانید نان فطیر توپ (من دیوانه؟). اگر شما لازم نیست که نان فطیر وعده غذایی می تواند شما را کوفته از ریک مارتینز's مرغ و Dumplings. یا شما می توانید جست و خیز کوفته به طور کامل و اضافه کردن نخود فرنگی منجمد و رشته فرنگی. این بازی خود را!

بله شاید من هنوز درخشش در چشم من زمانی که من در گرفتن بوی مرغ سهام حباب بر روی اجاق گاز. اما در حال حاضر که من این دستور غذا را در آرسنال من با خیال راحت می توانید می گویند گوشت بندر شده است به تعویق افتاد برای سال های بسیاری در آینده است.

دریافت دستور العمل:

This Vegetarian Chicken Soup Recipe Is Everything I Love About Chicken Soup Minus the Meat

نخود و کوفته

این دستور می دهد عمده مرغ-سوپ vibes اما کاملا گیاهی—و شما لازم نیست که به بجوش و خروش آمدن سبزیجات یا پنیر rinds ساعت ها برای دریافت وجود دارد. رعد و برق سریع مایع می شود عطر و طعم خود را از caramelized miso و مخمر تغذیه (ترفند ما برداشت از منطقه خلیج نویسنده کتاب آشپزی و مواد غذایی نویسنده Andrea Nguyen). فاقد گلوتن کوفته نرم در خارج و خوش جویدنی در داخل. اگر شما مطمئن نیستید که چه باید بکنید با بقیه کیسه آرد نخود سعی کنید ساخت socca (نخود پنکیک).
مشاهده دستور غذا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب