این همه کاره جیب چاقو متعلق در هر آشپزخانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من نمی خو

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من نمی خواهم خودم یک جیب چاقو هواخواه اما من یکی — و من هرگز خانه را ترک بدون آن. من toted آن را در اطراف در پیک نیک سبد سبد دوچرخه, پیاده روی کوله پشتی و حتی در یک ماشین نگهدارنده فنجان در یک 5000 مایل سفر جاده ای با خانواده من. من استفاده از آن را در اپل-چیدن اعزامی با گاه به گاه پنیر هیئت مدیره در خانه و در طول عملا هر وعده غذایی من خورده در تاریخ معاصر است. آنچه در آن است ؟ این یک تاشو چاقو جیبی از Opinel.

چرا هر کس نیاز به این Opinel جیب چاقو

من این را در نظر بگیرید جیب چاقو بیشتر از یک پیک نیک چاقو دلیل است که به هر کس یک ایده بهتر از من چگونه از آن استفاده کنید. (اگر چه شوهر من به تازگی با اشاره به آن به عنوان "ماشین چاقو" با توجه به آن شده است در زندگی ما ون — اجتماعی فاصله — پیک نیک آخر هفته.) این برش از طریق پنیر, میوه, درمان, گوشت, بسته بندی در پیش پیچیده مواد غذایی و بیشتر. شاید چیزی که من در مورد آن بیشتر است که آن را به یک ایمنی حلقه که اسلاید را به محل هنگامی که شما باز کرده اید تیغه طوری که آن را نمی تواند به عقب بر شما در حالی که شما در حال استفاده از آن است. به علاوه آن را با دوام و ارزان و فوق العاده شیک (چوب دستگیره آمده در انواع رنگ های مختلف!). جای تعجب نیست که چرا این چاقو جیبی ضروری در نظر گرفته شده در سراسر فرانسه که در آن آنها ساخته شده است.

مرتبط با: فراتر از Staub و لو Creuset: 8, فرانسوی, آشپزخانه مارک های شما نیاز به دانستن در مورد

Opinel فروش چاقو جیبی در اندازه های مختلف (از کوچک-tiny کلید های زنجیره ای به اندازه بزرگتر-از-یک-استیک-چاقو اندازه) با کربن استیل و یا فولاد ضد زنگ تیغه. من شماره 8 در قرمز که من فقط 19 دلار و من واقعا آن را مناسب برای همه نوع از پیک نیک - و پنیر هیئت مدیره وظایف مربوط. اما من هم فقط یک شماره 10 با یک بطری بازکن, به طوری که من می تواند ارتقا بازی پیک نیک.

آیا شما یک مورد علاقه پیک نیک تیغ ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن