این در سراسر جهان ضد نژادپرستی پخت فروش در حال حاضر 1000 نانوا را امضا کردند. در اینجا چگونه برای پیوستن به.

کمتر از یک هفته پیش جیمز ریش نامزد دریافت جایزه آشپز شیرینی پائولا بلس قرار دادن یک Instagram درخواست را به نانوا و آشپز و آشپز: پیوستن به او در رسانه های اجتماعی فروش پخت به نام نانوا در برابر نژاد پرستی. “ما مسلح به مبارزه با نژادپرستی با ابزار ما می دانیم که چگونه به استفاده از مواد غذایی ما,” او توضیح داد که درخواست آنها را به گرد هم می آیند “به ایستادن در برابر ظالمان درمان از مردم در ایالات متحده است.”

با صدای بلند و روشن Instagram تماس شنیده شد: با یک هفته تا زمانی که فروش آغاز می شود بیش از 1000 نفر نانوا در سراسر جهان در حال حاضر به امضا کردن برای پیوستن به. در حالی که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک لیست کامل از آنچه این رویداد را Instagram داستان و برچسب می دهد یک طعم و مزه از آنچه آمده: کیک برای عدالت “سخن بی معنی وبیهوده پلیس” کیک های شکلاتی و صدها نفر دیگر نان و شیرینی و کیک.

بلس خود دومینیکن doughnut pop-up دونا Dona قبلا فروش شیرینی به جمع آوری پول برای علل خوب اما برای نانوا در برابر نژاد پرستی او و همکار DC آشپز شیرینی Willa Pelini و آشپز Rub Rubba تیمی را برای پیدا کردن یک راه برای نه تنها خود را به فروش دسر برای حمایت از سازمان مبارزه برای عدالت و سیاه و سفید زندگی می کند اما برای کمک به دیگران برای انجام همان.

می خواهید برای شرکت در ؟ در اینجا چگونه است.

به منظور شرکت نانوا فقط باید متعهد به ساخت و فروش 150 دسر موارد و اهدای اکثر درآمد حاصل را به یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی می کند. آن را باز به هر کسی و طراحی شده است به مطمئن شوید که آماتور و حرفه ای به طور یکسان موفق — صورت کمک می کند تا با گرافیک و اطلاعات برای کمک به راهنمای شرکت کنندگان از طریق رستوران سبک پاپ آپ روند.

اما برای کسانی که بیشتر در مورد غذا خوردن از پخت حمایت از این رویداد است حتی ساده تر: هر فرد نانوا راه اندازی خود را قبل از فروش از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی شروع و در ژوئن 15, با وانت در ژوئن 20, بنابراین فقط آماده برای خرید تا تمام رفتار شیرین در این نزدیکی هست در حالی که بودجه یک نانوایی خیریه مورد علاقه است که پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>