در این سال من جشن Juneteenth با Jollof برنج

رسمی شروع به تابستان مناسب است در اطراف گوشه که به معنی روز های گرم و شب های سرد, تازه فشرده لیموناد و کباب و سالاد میوه. به پا زدن کردن تعطیلات تابستان کشش خانواده جشن Juneteenth. همچنین شناخته شده به عنوان روز آزادی یا جشن روز, این روز مهم یادبود رسمی پایان برده داری در امریکا است. نزدیک به دو و نیم سال پس از آزادی اعلام شد امضا در 19 ژوئن 1865 Major General Gordon فرود در گالوستون تگزاس با خبری که برده داری به پایان رسید مارک Juneteenth (خرداد + نوزدهم) یک روز به جشن استقلال.

که قبلا به بردگی گرفته شده تگزاسی کشف خبر از آزادی خود را جشن گرفت. امروز Juneteenth سنت شامل rodeos عمومی خوانش ثبت نام رای دهندگان تلاش های رژه, جامعه تجمعات خیابانی, نمایشگاه و ماهیگیری. البته Juneteenth جشن کامل نخواهد بود بدون غذا. به طور خاص, قرمز, مواد غذایی و نوشیدنی تشکیل می دهند بخش عمده ای از سنتی Juneteenth وعده های غذایی. قرمز رنگ مانند قرمز خون, نماد سرسختی و قدرت است. هندوانه قرمز مخملی کیک توت فرنگی جوش شیرین و لوبیا قرمز و برنج غالبا در کنار دیگر جشن کالاهای اساسی مانند برگ کلم برگ و کباب و چای و کیک.

من و همسرم (و در نهایت دختر ما) را جشن گرفته اند Juneteenth برای تقریبا یک دهه است. در گذشته ما عمدتا با حضور سراسر شهر بود رویدادها و میزبانی cookouts. اما در این سال با اجتماعی فاصله در ذهن ما برنامه ریزی برای جشن کمی متفاوت است. برای شروع, ما قصد داریم به رعایت آزادی بعد از راحتی از خانه ما. بعد من لگد زدن به یک سنت جدید از جمله محبوب غرب آفریقا اصلی – jollof برنج – در این سال Juneteenth جشن غذا.

من یک نسل از بردگی آفریقایی در حالی که همسر من است نسل اول نیجریه ، ما می خواهیم به تجربه فرهنگ غذایی از هر دو طرف خانواده ما و jollof برنج در ظرف ما Juneteenth منو که متصل به دو. در کتاب خود کباب: تاریخ آمریکا موسسه کباب مورخ رابرت ماس با اشاره به گودال کباب شد یک جزء کلیدی از اوایل Juneteenths جشن. Barbecuing باقی می ماند مشترک Juneteenth سنت است. تنها مواد غذایی خواهیم بود barbecuing گل کلم پس ما یک وگان ، ما همچنین برنامه ریزی برای ایجاد سبزی, سیب زمینی شیرین, شیرین plantains هندوانه و آب. در این سال jollof برنج, علاوه بر جدید – و یک سنت است که امیدوارم برای نسل های گذشته آمده است. من می خواهم ما بزرگ و نوه به درک و قدردانی خود را سیاه و سیاه و میراث.

به منظور کامل این ظرف قبل از ژوئن 19 رفتم اینترنت آیفون برای بهترین وگان jollof دستور العمل برنج من می تواند پیدا کنید. من فرود در Tomi Makanuola را Instagram صفحه. معلوم Tomi, “وگان نیجریه,” کلاسیک jollof دستور العمل برنج را تصویب کرده است که به پایین از طریق نسل در خانواده خود را. یک ماه قبل از Juneteenth Tomi میزبانی آنلاین cookalong برای مشتاق jollof برنج علاقه مندان است. این cookalong شد فرصت مناسبی برای ما به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد این غذا به عنوان یک خانواده است. همسر من خرد شده. من مخلوط. و من 5 سال بود استادانه طعم تستر.

به jollof, برنج, من بجوش و خروش آمدن گوجه فرنگی تازه قرمز فلفل اسکاچ موتور قرمز و پیاز و زنجبیل و سیر و پودر کاری و آویشن با دو فنجان قهوه ای برنج. زمانی که jollof برنج شده است به طور کامل پخته شده (آن طول می کشد حدود 45-50 دقیقه کمتر اگر شما با استفاده از سفید برنج باسماتی) آن پایان می رسد تا آتشین رنگ نارنجی تیره اما قرمز پایه یا roux را از ظرف واقعا نشان دهنده اهمیت آن است.

برای من همسر jollof نماد شجاعت پدر و مادر خود را مجبور به ترک خانه تنها آنها همیشه می دانستم که در جستجوی فرصت های بهتر در امریکا است. برای من jollof به من متصل به میهن که به بردگی گرفته اجداد یک بار می دانستند. برای ما پدر jollof برنج است به مراتب بیشتر از فقط یک تعطیلات غذایی را تجربه کنند. این یک درس تاریخی است که پل میراث فرهنگی می آموزد جدید آشپزی مهارت و ادغام غذاهای غنی از سراسر آفریقایی.

Juenteenth طولانی ترین در حال اجرا, سیاه, تعطیلات تا به امروز است که هنوز هم از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک روز تعطیل ملی. اما در خانه ما ادامه خواهد داد به استقلال جشن می گیرند. ما افتخار خون و فداکاری از اجداد ما. ما را شریک شدن در لذت از غذا آوردن عزیزان با هم – با مقدار زیادی از رنگ قرمز نوشیدنی و یک طرف jollof برنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de