رب گوجه فرنگی را به شما به مراتب در این جهان


بسیار برای بوکس

در اوایل این ماه من در مورد نوشت: این افزایش در میان وعده غذایی است که به نظر می رسید به بازار عرضه شده در survivalists که تبدیل به میز, چسب, overworked, دفتر موش. کیسه های انرژی-افزایش چیا خشک تکه های پنیر برای پایه فضانوردان و همیشه در حال شل شدن تعریف تشنجی. نگاهی به داستان در حال حاضر زمان من بود…prescient. اما در حال حاضر که ما در حال زندگی در این plotline پاره از یک sci-fi رمان من می خواهم در کتابخانه قفسه هیچ کس هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی خود را از دمای اتاق بلغور جو دوسر در یک کیسه. مردم به نظر می رسد پخت و پز غذا (پیتزا یخ زده شمارش). به طوری که یک امداد.

عید پاک اتفاق افتاده است

“عید پاک مبارک” به من گفت: کشویی سه فنجان سلطنتی فوری پسته پودینگ—هسته ای نعناع سبز specked با بادام انجام بهترین خود را جعل هویت از گران پسته—به خانواده من است. مزش مثل ذوب spumoni بستنی و که من معنی: آن را خوشمزه بود. این پودینگ تبلیغات و نه چیزی بیشتر.

برای برخی از غمگین دلیل ما تنها 11 پودینگ دستور???

غیر ضروری Infinite هفته

دیگر از این شاهکار است که ویژگی های مزاحم hoverboard منظقه وانت من آمد در سراسر بسیاری از Bon Appétit TikToks این هفته و آن را سخت به انتخاب مورد علاقه من است. این یک tossup بین این یکی و این یکی.

غیر ضروری مواد غذایی الگوی رفتاری این هفته

غیر ضروری مواد غذایی دشمنی این هفته

“من یک سوال” امیلی شولتز مطرح شده به کارکنان ما شل اتاق. “من شاهد بوده ام بسیاری از مردم کباب مرغ وارونه…اما خواهم گفت که شیر از پستان تا راه درست است؟! تفاوت در چیست؟” به نظر می رسید مانند یک روش برازش برای وارونه بار. “من آن را انجام داده اند وارونه چند بار” پاسخ جولیا Kramer. “و ترکیه بیش از حد.” “هدف??” خواسته مولی Baz. “این واقعا بستگی به حرارت فر شما گردش گفت:” جولیا که دوست دارد این روش از آنجا که او نمی مراقبت در مورد پستان. “واقعا شما اولویت ران” او گفت:. مولی متقاعد شده بود: “پاها بهترین بخش پس چرا خود را بهینه سازی Crispiness?” “دقیقا” گفت: Julia. “و پس از آن سرطان پستان است و شاید بیشتر بخار پز” مولی ادامه داد: “آن نیست بدترین و مناسب برای chix سالاد. وای من تکان داد به من هسته.” “من فقط نگران شل و ول پوست هنگامی که شما به نوبه خود آن را بیش از” گفت: کارلا Lalli موسیقی که فقط کباب در یک جهت (تا کنون) “اما شاید ما باید به اختراع یک راه جدید برای حک کردن یک مرغ ‘از پشت’ و واقعا سطح بعدی این تمام چیزی است.” “به نظر نمی رسد مانند یک ایده بد” بود شولتز نتیجه “و مردم باید متوقف شود تا سفت و سخت در مورد چگونه همه چیز در حال انجام در kitch. من آرزو می کنم من تا به حال یدکی مرغ به کباب.” همین, همان, همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر