گوجه فرنگی: بهترین راه برای انتخاب آنها آنها را طبخ و خوردن آنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آنچه که وجود دارد برای گفتن در مورد رسیده در تابستان گوجه فرنگی که نبوده است گفت: در حال حاضر ؟ بیشتر به نقطه: چه احمقانه می گویند زمانی که شما می توانید به جای خوردن یک گوجه فرنگی? نه زمستان گوجه فرنگی یخی با قسمتهای داخلی اما واقعی رسیده مخملی تابستان گوجه فرنگی, شاید با یک نم نمک یا یک لام از مایو در نان سفید. اما آیا می دانید بهترین گوجه فرنگی کوچک برای هک گیلاس گوجه فرنگی ؟ یا بهترین چاقو تا کنون برای برش آنها ؟ در ادامه برای همه شما نیاز به دانستن به گوجه فرنگی متخصص این تابستان به علاوه ده ها تن از دستور العمل های ما در عشق (این خیلی سخت بود به را انتخاب کنید!).

گوجه فرنگی یک میوه یا سبزی?

چرا گوجه فرنگی در چنین موشکافی? آنها botanically صحبت کردن میوه آنها به عنوان دانه و ظهور از گل یک گیاه است. اما با این معیارهای کدو و باقلا غلاف فقط به عنوان میوه های زیادی به گوجه فرنگی! گوجه فرنگی botanically میوه اما در آشپزی از نظر لطف خود را نسبتا حداقل شیرینی آنها در نظر گرفته سبزیجات. (شاید خود آبدار بودن و رنگ روشن می سازد که ما می خواهیم به درمان آنها بیشتر مانند آلو و هلو از کدو.)

پنج چیز شما واقعا باید بدانید که اگر شما عاشق گوجه فرنگی به عنوان آنجا که ما انجام دهد.

چگونه برای انتخاب بهترین گوجه فرنگی

وقتی که می آید به انتخاب خوب گوجه فرنگی تازه, همه چیز در مورد بوی. نگاه برای گوجه فرنگی در بازار کشاورزان است که شرکت بلکه سنگین و که بوی گوجه فرنگی عطر. همچنین نگاه کنید به گوجه فرنگی رنگ های مختلف و اشکال. بخشی از آنچه که باعث می شود در تابستان گوجه فرنگی آنقدر بزرگ است که کشف طعم های جدید و varietals گوجه فرنگی.

انواع گوجه فرنگی به دنبال

من شخصا دوست دارم , سیاه, گوجه فرنگی های سیاه را دوست دارم کریم. زمانی که من تماس گوجه فرنگی “مخملی” این چیزی است که من معنی: پوست نازک و بسیار آبدار و متعادل اسیدیته لمس شیرینی. بیشتر بخوانید درباره گوجه فرنگی سیاه در اینجا: تابستان عشق: ‘سیاه و سفید’ گوجه فرنگی

مورد علاقه خود را چه گوجه فرنگی ،

مطلق مورد علاقه من گوجه فرنگی چاقو

من شده است با استفاده از این کوچکتر ابزار چاقو (ما عاشق چاقو سودمند در اینجا!), و آن را فقط مناسب گوجه فرنگی چاقو — نه بیش از حد بزرگ و یا سنگین, بنابراین آن را نمی خرد ظریف گوجه فرنگی رسیده اما آن را به یک تیز لبه های دندانه دار که باقی ماند تیز برای چندین سال در حال حاضر. من برای رسیدن به این چاقو در همه زمان ها!

بهترین راه برای ذخیره گوجه فرنگی تازه

نگهداری گوجه فرنگی تازه ساده است اما همچنین یک کمی متفاوت از معمولی توصیه شما ممکن است شنیده ام. بله گوجه فرنگی بهترین ذخیره شده در دمای اتاق اما سرد دمای اتاق. حفظ کل گوجه فرنگی رسیده از خورشید و در جالبترین نقطه از آشپزخانه شما (سرد شربت خانه و یا کمد ایده آل است) با مقدار زیادی از تهویه هوا و به دور از سایر میوه ها و سبزیجات است. هنگامی که شما قطع آن گوجه فرنگی اگر چه بهتر است به آنها را در یخچال.

بهترین روش برای خوردن گوجه فرنگی

اما بعد از آن شما نیاز به دفعات مشاهده شده پایین شاید بالا کلاسیک راه برای واقعا لذت بردن از یک تابستان تازه گوجه فرنگی.

ما بالا 5 گوجه فرنگی, Caprese, دستور العمل

چون اجازه دهید آن صورت: گوجه فرنگی و پنیر موزارلا تعلق دارند با هم. در اینجا کلاسیک به علاوه برخی از تاب.

بهترین راه برای طبخ گوجه فرنگی

بنابراین شما خیط و پیت کردن با گوجه فرنگی. چگونه می توانم به شما استفاده از آنها ، می خواهم به طبخ و یا حفظ یک دسته از تابستان گوجه فرنگی ؟ از اینجا شروع کنید.

بهترین راه برای استفاده از مانده گوجه فرنگی

بیش از حد بسیاری از گوجه فرنگی ؟ بهترین چیز برای انجام با گوجه فرنگی که در مورد رفتن احساساتی یا بد است به بجوش و خروش آمدن آنها را به سس سرد و سپس مسدود کردن آن. آن را با استفاده از مقدار زیادی از گوجه فرنگی و شما را به احساس می کنم مثل همه ستاره قهرمان! در اینجا چگونه به سس گوجه فرنگی با گوجه فرنگی تازه.

یکی دیگر از ایده ؟ گوجه فرنگی و کره! این است که به سادگی هوشمندانه و در عین حال آسان ایده ای که به شما می دهد یک زبانه دار نارنجی کره برای قطراتش بر روی نان خوب. آسمان خالص است.

اول مثل همیشه مشورت با دامپزشک خود را اگر شما می خواهید واقعا متخصص مشاوره در مورد آنچه که برای تغذیه حیوان خانگی خاص خود. گوجه فرنگی های سبز و گیاهان گوجه فرنگی سالم نیست یا امن برای سگ و بنابراین آنها را دور نگه دارید. به طور کامل رسیده گوجه فرنگی ریز در حد اعتدالاما دوباره! بهترین به درخواست دامپزشک خود را قبل از تغذیه انسان به مواد غذایی برای حیوانات خانگی.

ما بالای 20 دستور العمل گوجه فرنگی

از کنسرو شده به, تازه, پاستا, سوپ, در اینجا 20 دستور العمل های است که نشان می دهد چرا گوجه فرنگی یکی از بهترین سبزیجات از همه است.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از گوجه فرنگی ؟ وجود دارد چیزی است که شما فقط نمی توانید صبر کنید برای انجام با گوجه فرنگی هر تابستان ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است.چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de