ظروف Crocks بهترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به آشپزخانه من

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برخی از آشپز وسواس با چاقو خود, دیگران نمی تواند به اندازه کافی از آشپزخانه خود پورد اما من ؟ من در عشق با من ظروف crocks. من تا به حال همان آشپزخانه برای 40 سال, و من ساخته شده بسیاری از بهبود در طول زمان — و یکی از ساده ترین چیزهایی که من انجام داده ام این است که سهام تا در crocks. آنها راز من به سازماندهی کار من در منطقه صدمه دیده است نیست که آنها را در یک خط تیره از شخصیت به آشپزخانه من.

اما من نمی فقط با قرار دادن آنها willy-nilly در اطراف آشپزخانه. در اینجا قوانین من برای ساخت crocks مفید: شما نیاز به بیش از یک, شما نیاز به سازماندهی آنها را با نوع ظروف و شما نیاز به آنها را به محل که در آن شما در واقع استفاده خواهد شد که ظروف.

زمانی که من خالی کردن ماشین ظرفشویی, من باید قوانین سختگیرانه در مورد آن ابزار بروید که در آن خمره و که در آن هر یک نگه داشته است. این بدان معناست که زمانی که من نیاز به یک قاشق چوبی به هم بزنید سس گوجه فرنگی, من می توانید آن را سمت راست وجود دارد در چوبی ابزار خمره بالای اجاق گاز است. به همین ترتیب وقتی که آن زمان به تلنگر ماهی من turners هستند خود را صاحب حق در کنار یکی با قاشق چوبی. در دبستان جدول من به همه خوردگی در یک وان بزرگ و قاشق اندازه گیری در یک کوچکتر است. همه چیز آسان است برای گرفتن و من فقط می دانم که در آن برای پیدا کردن آنچه که من نیاز!

Crocks آیا فقط خود را سازماندهی آشپزخانه — آنها همچنین می توانند شما را بهتر طبخ. فقط فکر می کنم که همه چیز شسته و رفته و در محل شما به راحتی می توانید گرفتن که قاشق چوبی به هم بزنید سیر را قبل از اینکه کاملا طلایی-قهوه ای سوخته و تند خو!

یک نکته: فکر می کنم در خارج از خمره وقتی که می آید به خرید یک! من شادی بزرگ از مجموعه ای از crocks بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا آنها مطابقت هیچ وجه. و در واقع بسیاری از “crocks” آغاز زندگی به چیزهای بسیار متفاوت — لیوان قوطی کنسرو كتري. نمی بسیار مهم برای من است. هر یک از آنها نگه داشتن خاطرات از دیگر زمان ها و مکان ها. برای مثال دست ساز لیوان که خواهر زاده من داد و من به عنوان یک هدیه تعطیلات سال پیش خود را از دست رسیدگی بنابراین من آن را تبدیل به یک “خمره.” و آنچه پس از مورد علاقه من صبح گلدان قهوه هنوز هم من به ارمغان می آورد شادی با نگه داشتن من در خدمت قاشق و سطل.

اگر شما فراموش می خواهید برای دریافت یک جدید خمره برای آشپزخانه شما وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های بزرگ. در اینجا برخی از مورد علاقه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>