زهره نوری اعلام کرده است آن را در حال حاضر ارائه شش تن از محبوب ترین Laowa لنز برای L-مونت سیستم های دوربین. این لنز جدید از ویژگی های همان نوری طرح های مربوطه خود را DSLR و بدون آینه معادل اما طراحی شده به طور خاص برای استفاده با لایکا CL Leica SL پاناسونیک S1 و سیگما fp دوربین.

شش ‘جدید’ L-ماونت لنز به شرح زیر است:

گذشته از ابعاد و وزن آن متفاوت است فقط کمی مشخصات برای هر یک از لنز های مشابه به عنوان دیگر آینه-کوه نسخه از هر لنز. به عنوان یک یادآوری اینکه زهره نوری فراهم کرده است در زیر مشخصات کلی نمودار.

همانطور که در نمودار فوق هر لنز قیمت با همان قیمت به عنوان دیگر آینه کوه معادل. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از لنزهای با رفتن به زهره اپتیک’ سایت.

آزادی مطبوعات

آزادی مطبوعات

زهره نوری اضافه کردن L-mount گزینه 6 را Laowa لنز

آنهویی چین Jun 24, 2020 – زهره اپتیک تولید کننده تخصصی در ساخت منحصر به فرد عکس و سینما, لنز اضافه کردن L-mount گزینه در شش موجود Laowa زاویه & ماکرو لنز. این L-ماونت لنز در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد پاناسونیک S1 سری سیگما FP و لایکا SL/CL دوربین.

زاویه

  • Laowa 10-18mm f/4.5-5.6
  • Laowa 12 میلی متر f/2.8 صفر-D
  • Laowa 15mm f/2 صفر-D

ماکرو

  • Laowa 15mm f/4 واید ماکرو
  • Laowa 65mm f/2.8 2X فوق العاده ماکرو
  • Laowa 100mm f/2.8 2X فوق العاده APO Macro

Laowa 10-18mm f/4.5-5.6

Laowa 10-18mm در حال حاضر وسیع ترین rectilinear لنز زوم موجود در بازار به صورت کامل در قاب دوربین. با فاکتور فرم کوچک, لنز بسیار مفید برای چشم انداز و سفر عکاسان. عقب فیلتر حافظه طراحی شده است برای استفاده از فیلترهای ND.

Laowa 12 میلی متر f/2.8 صفر-D

Laowa 12mm گل سرسبد مدل ونوس اپتیک است و در حال حاضر وسیع ترین rectilinear f/2.8 لنز در بازار به صورت کامل در قاب دوربین. لنز امکانات نزدیک به صفر اعوجاج و همچنین به عنوان فوق العاده سریع دیافراگم. آن را بسیار محبوب در میان astro و عکاسان چشم انداز.

Laowa 15mm f/2 صفر-D

Laowa 15mm f/2 صفر-D لنز دیگری است گل سرسبد مدل ونوس اپتیک و ویژگی های آن بسیار سریع f/2 دیافراگم. بر خلاف دیگر لنز زاویه گسترده ای با bulgy مقابل عنصر فیلتر 72mm موضوع بسیار مناسب از ویژگی های چشم انداز و astro عکاسان. لنز خوب برای هر دو عکاسان و فیلمبرداران. شبیه به 12 میلی متر f/2.8 این 15mm همچنین می توانید پوشش سنسور فریم کامل و همچنین با داشتن نزدیک به صفر اعوجاج.

Laowa 15mm f/4 واید ماکرو

Laowa 15mm f/4 لنز در حال حاضر در وسیع ترین 1:1 macro لنز در بازار است. ترکیبی از عمق میدان و 1:1 بزرگنمایی را قادر می سازد عکاسان برای گرفتن عکس مثل هیچ کس دیگری. نه تنها می تواند کوچک افراد به نظر می رسد بزرگ در, عکس پس زمینه آن اطلاعات (به عنوان مثال زیستگاه) نیز می تواند قابل مشاهده در عکس. این لنز می تواند پوشش سنسور فریم کامل و مجهز است ساده +/- 6mm تغییر مکانیزم.

Laowa 65mm f/2.8 2X فوق العاده ماکرو

Laowa 65mm f/2.8 2X فوق العاده ماکرو 2:1 لنز ماکرو که زهره نوری را طراحی کرده اند به خصوص برای بدون آینه APS-C دوربین. تمدید ماکرو محدوده بسیار مورد استقبال عکاسان ماکرو بود که با داشتن مشکل در تیراندازی کوچک افراد است. جمع و جور و سبک وزن لنز بدن منطبق تعادل با دوربین واقعا خوب است.

Laowa 100mm f/2.8 2X فوق العاده-APO Macro

برنده جایزه 100mm macro لنز یکی از شاخص لنز ماکرو ارائه شده توسط زهره اپتیک. به غیر از 2:1 بزرگنمایی لنز نیز از ویژگی های بسیار خوب کنترل انحرافات کروماتیک را کنترل. این لنز قادر به تمرکز از 2:1 بزرگنمایی تا بی نهایت تمرکز و پوشش سنسور فریم کامل.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

جدید L-ماونت لنز در حال حاضر در دسترس به منظور زهره اپتیک رسمی webstore و نمایندگیهای مجاز. قیمت همان است که دیگر در دسترس مانت و آنها متفاوت است در کشورهای مختلف است. حمل و نقل شروع خواهد شد از ماه آگوست به بعد.