این یک قاعده کلی در عکاسی — عکاسی دیجیتال به طور خاص — که شما نباید زیاد نور دادن برجسته خود را به عنوان آن می تواند در نتیجه از دست دادن جزئیات. مانند همه قوانین این قانون نه تنها می تواند شکسته شود اما باید شکسته شود در شرایط خاص استدلال Pye Jirsa از SLR Lounge.

در پنج دقیقه ویدئو به اشتراک گذاشته شده بر روی SLR Lounge کانال یوتیوب Pye توضیح می دهد که چرا شما باید به منفجر کردن خود را برجسته در شرایط خاص اگر آن را به معنی قادر بودن به گرفتن قوی تر تصویر. به طور خاص او را نشان می دهد چگونه یک “کاملا ناقص’ لباس عروس, پرتره می تواند عملکرد طبیعی تر و معتبر احساس توسط overexposing پس زمینه به نفع گرفتن بیشتر از لحاظ فنی مناسب قرار گرفتن در معرض که Pye توضیح می دهد که نتایج در یک مقدار بیشتر “استریل” احساس.

همانطور که با تمام ‘قوانین’ در عکاسی بسیار کمی اگر هر سخت قوانین است که می تواند شکسته شود. اما قبل از اینکه شما شروع به پرتاب احتیاط به باد آن کمک می کند تا بدانید که چرا قوانین باید توان پرتاب به سمت هر یک بار در در حالی که در حساب هنری تفسیر است.

علاوه بر این ویدئو Pye همچنین یک تجزیه دقیق از افکار خود را در یک مقاله در SLR Lounge. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آموزش از پای و دیگران در SLR Lounge کانال یوتیوب.