تصویری: Mathieu استرن با استفاده از آب چغندر برای ایجاد یک ‘anthotype’ چاپ


عکاس متیو استرن است که اغلب با استفاده از جالب دوربین دنده لنز و حتی تلاش های غیر معمول عکاسی فرآیندهای. آخرین پروژه خود برای ایجاد یک “anthotype’ چاپ, همچنین شناخته شده به عنوان یک phytotype. این فرایند عکاسی اختراع شد تمام راه برگشت در سال 1842 توسط سر جان هرشل.

برای ایجاد یک anthotype چاپ شما باید با استفاده از مواد حساس به نور از گیاهان است. مواد اعم از گلبرگ های گل و میوه و سبزیجات استفاده می شود. یک ورق کاغذ پوشش داده شده با مواد نور و پس از آن تا حدی پوشش داده شده با یک شی یا یک عکس مثبت قبل از اینکه در معرض نور. این منطقه از کاغذ بود که نه تحت پوشش است که در اصل مقصور ترک رنگ پشت تنها در پنهان مناطق از تصویر. هیچ fixer استفاده در این فرایند عکاسی بنابراین روی کاغذ باقی می ماند حساس به نور است.

همانطور که می بینید در استرن تصویری زیر برای anthotype چاپ استرن استفاده از آب چغندر. پس از فیلتر کردن آب استرن اعمال آن را به یک تکه کاغذ و اجازه دهید آن را خشک. او سپس تکرار این فرایند را برای دوم و سوم کت. پس از آماده شدن مقاله خود سخت گیر قرار داده شده یکی از شفاف مثبت بر روی کاغذ قرار داده و هر دو آنها را در یک قاب چوبی. او سپس در سمت چپ مثبت و چغندر کاغذ در خورشید برای یک هفته. شما می توانید ببینید کامل فرایند و نتیجه در ویدیو زیر.

اگر شما به دنبال برای یک پروژه سرگرم کننده را امتحان کنید در خانه ایجاد یک anthotype شسته و رفته گزینه است. استرن نیز به تازگی از تلاش دست خود را در cyanotype عکاسی به فرایند. شما می توانند یاد بگیرند که چگونه این رفت و با کلیک در اینجا.

برای مشاهده بیشتر از متیو استرن کار مطمئن شوید که به بازدید از وب سایت خود را. اگر شما می خواهم برای دیدن فیلم های خود را, شما می توانید آنها را در کانال یوتیوب. وجود دارد شما می توانید بسیاری از آزمایش های جالب از جمله استرن ایجاد یک لنز با استفاده از یخ تطبیق بسیاری از لنزهای قدیمی به مدرن دوربین های بدون آینه و خیلی بیشتر.

بازگشت به استرن inspriration خالق از anthotype فرایند عکاسی, آقا, جان هرشل, led بسیار جالب از زندگی است. متولد شده در اواخر قرن 18 در انگلستان هرشل صرف زمان به عنوان یک ریاضی دان ستاره شناس و شیمیدان و مخترع و عکاس تجربی. هرشل نیز اختراع cyanotype فرایند عکاسی که شد طرح. سهم او در علم بود ،

با توجه به عکاسی هرشل کمکهای زیادی. در علاوه بر این به ایجاد cyanotype و anthotype عکاسی فرآیندهای هرشل اعتبار به عنوان اولین فرد به استفاده از اصطلاح ‘عکاسی’ خود را در سال 1839 و برای اولین بار به استفاده از شرایط “مثبت” و “منفی” در این زمینه است. همچنین در سال 1839, هرشل رفع عامل مورد استفاده قرار گرفت با دوستان خود هنری فاکس تالبوت به عنوان تالبوت شتافت برابر Daguerre کامل یک فرایند عکاسی با استفاده از نگاتیو. همان سال هرشل خود ساخته شده است آنچه در نظر گرفته شده است برای اولین بار شیشه ای منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im