تصویری: به نوبه خود تقریبا هر آینه یا دوربین DSLR به یک بالا پایان زوم کم در macOS

فوجی X-عکاس کیم فارلی به تازگی منتشر شده یک ویدیو توضیح میدهد که چگونه به استفاده از یک آینه یا DSLR دوربین به عنوان یک وب کم با زوم بدون استفاده از یک کارت ضبط. این آموزش فقط قابل استفاده برای macOS را قادر می سازد از عکاسان که در حال حاضر کار از خانه برای استفاده از دوربین و متعلقات آنها در حال حاضر خود را به جای داشتن به خرید یک مستقل, وب کم, که به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن.

هر چند این آموزش ممکن است به نظر می رسد کمی تهدید آمیز برای کاربرانی که کمتر با تکنولوژی زرنگ و دانا آن نسبتا ساده است. اولا کاربران توصیه می شود برای بررسی اینکه آیا دوربین خود را با پشتیبانی از اتصال اینترنت و نمایش زنده چیزی است که می تواند انجام شود در ضبط یک وب سایت.

فرض دوربین را پشتیبانی می کند با این توابع کاربر و اول باید دانلود زوم و پس از XCODE متعلق به اپل را بر روی کامپیوتر خود با استفاده از دستور زیر در ترمینال نرم افزار:

  • xcode-را انتخاب کنید –نصب

پس از Xcode نصب شده است با استفاده از دستور زیر در ترمینال برای باز کردن دسترسی به استفاده از دوربین های خارجی با زوم:

  • sudo codesign –حذف-امضا /برنامه های کاربردی/زوم.ما.نرم افزار/

مسیر در خط دوم از کد باید همان مسیر که در آن زوم نصب شده بر روی مک. با نصب Xcode و اجرای این دو خط کد فارلی توضیح می دهد که زوم قادر خواهد بود به استفاده از external وب کم — و یا در این مورد یک بدون آینه یا DSLR دوربین.

این فرآیند نیاز به دو برنامه های اضافی به نام دوربین زندگی می کنند و CamTwist در آن منظور و همچنین به عنوان یک کابل USB برای اتصال دوربین به کامپیوتر. فارلی توضیح می دهد که دوربین Live نسخه 13 آثار “100%” با فوجی X-T2 اما معلوم نیست که آیا این نسخه مورد نیاز است برای هر مدل دوربین.

فارلی پیاده روی بینندگان از طریق تمام این مراحل از جمله برخی از یادداشت ها و لینک ها در این ویدئو توضیحات در فرآیندهای است که خواهد شد ‘کول’ هر نرم افزار به طوری که دوربین در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وب کم برای زوم تماس های ویدئویی. بینندگان که تجربه با این روند نیز کاهش یافته است برخی از راهنمایی های اضافی مانند اضافه کردن یک اثر زوم در CamTwist به منظور حذف میله های سیاه و سفید از خوراک های ویدئویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>